Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен звук при набиране
#1

Здравейте искам да питам някой има ли подобен на моя проблем.
Не че е проблем, но е дразнещо.
При набиране, точно преди първото позвъняване се чува звук като от известие И това е всеки път. Без значение дали звуците са спрени и т.н
Как ли не пробвах да го спра и не става.  
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Така опита ли? >> https://docs.google.com/file/d/0Bzy8KhJ8...cslist_api

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Караджов, от много "оптимизации" Самсунг са пропуснали да добавят настройките за повикването. За момента това няма оправия както и не може да се сложи да вибрира като ти звъннат. Чакаме ъпдейт - надявам се в краен случай в 5.1 да го оправят. Иначе може да се оправи с root и CSC editor, но аз не смятам да го отключвам за момента.

@Радо, не знам от къде си го извадил това клипче, но dialer-а и настройките НЕ са като на S6. Очаквах модераторите да помагат, а не да объркват хората Smile

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#4

@sinergy по-спокойничко моля. Модератора се е опитал да помогне. Това какво очакваш ти едва ли за някой има значение.
Ти виждаш ли някъде в длъжностната характеристика на модераторите да пише : "Working for Samsung" или "Working for LG" ?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

(2015-04-28, 14:55:18)sinergy написа:  Караджов, от много "оптимизации" Самсунг са пропуснали да добавят настройките за повикването. За момента това няма оправия както и не може да се сложи да вибрира като ти звъннат. Чакаме ъпдейт - надявам се в краен случай в 5.1 да го оправят. Иначе може да се оправи с root и CSC editor, но аз не смятам да го отключвам за момента.

@Радо, не знам от къде си го извадил това клипче, но dialer-а и настройките НЕ са като на S6. Очаквах модераторите да помагат, а не да объркват хората Smile

Клипчето е от моя телефон и не съм го направил да объркам някой, а да го ориентирам какво да търси. Ти , ако се чувстваш объркан е друг въпрос. Кажи ми коя стойност и на кой ред в коя директория трябва да се промени за да се оправи проблема Smile

edit: Сега като ти прегледах постовете гледам самочувствието не ти е приятел. Гледай поне в нашия Форум да се държиш човешки. Не ми се сърди Smile вина нямам за твоето поведение.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

@tda и rado Да, прави сте, и понякога наистина съм твърде остър в това което наричам градивна критика. Ще се постарая да коригирам това, но пък Радо, коментарът ти наистина повече обърква отколкото помага. Можеше поне да напишеш на човека, че това е на еди какъв си модел Самсунг - така като не го види при него на S6, поне няма да прекара един-два часа в пулене и писане на обяснителни коментари по форуми защо при него я няма тази опция Smile

Колкото до това как се оправя с root - за съжаление не мога да помогна понеже не смятам да го root-вам и не съм намерил за нужно да запомня. Ще се опитам по-късно да намеря темата в XDA и ще ъпдейтна (сега трябва да излизам и нямам време да се ровя там). Междудругото в Play Store-а имаше една програма CSC editor или нещо подобно и най-вероятно го има вътре, но не гарантирам.

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#7

Не се карайте, за съжаление наистина е пропуск. И в чужди форуми се появяват подобни съвети със снимки от S5 примерно, но уви. Имам и с5 и с6 и гарантиран, че при С6 досадния бееп, няма спиране. След ъпдейта до 5.02 е дори по гаден, защото се чува след първия свободен согнал.
Ще ср надяваме 5.1 наистина да го премахне
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)