Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флагман с две сим карти
#1

Здравейте! Smile Трябва ми телефон с две сим карти, който да е с топ характеристики - мощен процесор, поне 2 гб рам, издръжлива батерия, хубав дисплей, добре снимаща камера и слот за карта памет. Гледах двусимовите варианти на Samsung/ЛГ/Lenovo, но от операторите почти не се предлагат, а не искам да е от "гаражен магазин" със съмнителна гаранция. Най-много ме грабна Lenovo Vibe Z2 Pro, но той няма слот за карта памет. Дайте предложение кой телефон отговаря на такива изисквания.
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony Z3

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Разгледай тази оферта.
Цитирай
#4

Модел на повече от година, ако не бързаш с покупката изчакай това: http://brosbg.com/ASUS-Zenfone-2-Dual-SI...)-gsm-2008
Цената ще варира от 500 до към 600лв. и се очаква началото на следващия месец да се продава и у нас. А за това което предлага мисля че е без аналог и покрива всичките ти изисквания: 2 сим карти, слот за карта, 2Gb Ram, 5.5" IPS дисплей с голяма батерия от 3000mAh и 1.8Ghz четириядрен Intel мобилен процесор.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#5

има и LG G3 Dual, но се намира рядко
другото е Леново Р70, но е малко бъгав май

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#6

самсунг с5 дуос или хонор 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#7

Погледни Самсунг С5 с две сим карти,както ти е казал колегата над мен Wink

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#8

Xiaomi MiNote на 415 евро. Има и евтин вариант за 185 евро, което е повече от идеално за това което предлага- quad core 1.2, 13 Mpx, 3100 A battery, 5.5 inch display, Ram 2 GB. Xiaomi RedMi Note.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#9

А какво ще кажете за ZTE s6? Много подобен на леновото, но с по-малка батерия

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)