Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата.
#26

Как ги получи тия заводски настройки и как реши ,че снима нормално ?

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
Аксесоари
#27

Заводските настройки от менюто на телефона. Настройки >> Общи >> Архивиране и нулиране. А реших, че снима нормално понеже не ми размазва снимките както беше преди това. Преди това, като снимам и я увелича фона и самата снимка бяха доста размазани. Сега си се вижда всичко детайлно.
Цитирай
#28

Направих го и пак го сложих до г2 с киткат и познай - нищо общо супер е зле лолипопА

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#29

(2015-05-27, 10:14:50)btonevvv написа:  Направих го и пак го сложих до г2 с киткат и познай - нищо общо супер е зле лолипопА

Аз от скоро съм с 5.0.2 андроид и камерата продължи да си снима добре. Свалих си Xcam, хакнах и настройките (които са платени), има тема за това и съм супер доволен от камерата.
Цитирай
#30

Колеги, някой път като пусна камерата и дисплея става черен ( все едно съм забрави да отворя капачето на лещата ). Като това се оправя само с рестарт ...(не става с back буттона и с триене на приложението от рамта) някой друг да го е срещал този "проблем" и дали има друго решение осен рестарта и чакането 1-2 мин именно да се рестартира ?!

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#31

И при мен се е случвало това 3-4 пъти и досега не съм намерил друго решение освен рестарта..
Цитирай
#32

Ще пиша тук, за да не пускам нова тема.
Като снимам видео по време на концерт или в дискотека , само при мен ли после звука на самия клип е ужасен? Чува само едно "Бумм бумм " и почти нищо не се разбира от песента?!
Цитирай
#33

мисля, че е нормално на фона на големите колони в дискотеката и акустиката .

ПП: аз  вчера снимах концерт в парка на открито и  беше прилични добре, но музиката не беше толкова силна както в дискотеките или на концерт на cannibal corpse  !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#34

(2015-06-08, 09:57:18)master89q написа:  мисля, че е нормално на фона на големите колони в дискотеката и акустиката .

ПП: аз  вчера снимах концерт в парка на открито и  беше прилични добре, но музиката не беше толкова силна както в дискотеките или на концерт на canibal corpse  !

И аз така си помислих, но около мен приятелите ми снимаха с Леново и Самсунг и извадиха баси якия звук после.  Bu
Дали пък не съм си "издънил" микрофончето ...  Grater
Цитирай
#35

Не, това е от самия телефон. Има много лош звукозапис на малко по-шумни места! И при мен е така още от самото закупуване.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)