Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов смартфон - до 500 лв. - Iphone 5 / LG G2 ..
#1

Здравейте, честит нов облик на форума. Big Grin

В момента съм с Iphone 4S, 8 gb.

Мисля си, дали си струва да взема нов Iphone 5, 32gb за 500 лв.? Насочвам се към Iphone, защото сегашният ми телефон (4S) е такъв и определено е класи над бюджетните андроиди, които съм ползвал досега, въпреки че е от 2010г. (Взех го за 300лв. миналата година)

Другият вариант, който ми направи впечатление, докато разглеждах сайтовете е LG G2, който се предлага за 500лв., 16gb

Какво мислите? Други предложения?

По принцип колебанието главно е - струва ли си да сменя 4S-ката с 5 .. като продам първия и сложа още 300лв. за другия.

А LG-то, както казах, го забелязах помеждудругото. 


   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g-5...phone.html

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#3

В iPhone 5 единственото ново което ще получиш е 0.5 инча по-голям екран и малко по-добри характеристики.
Ако имаш възможност се ориентирай към 5S. Има много добри оферти в Ebay. Аз мисля да сменя S3-ката с такъв. Наистина iOS доставя много по-голямо удоволствие при ползване отколкото Android. Много по-изпипана операционна система е просто трябва да я направят малко по-отворена.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#4

Аз също бих ти препоръчал да видиш 6S 16 GB за някой друг лев отгоре. А иначе щом си доволен от IOS, си стой на IOS.
Цитирай
#5

(2015-05-01, 11:03:18)pavlinstoyanov написа:  Аз също бих ти препоръчал да видиш 6S 16 GB за някой друг лев отгоре. А иначе щом си доволен от IOS, си стой на IOS.

Е то като ще е 6s аз ще кажа да изчака още мъничко за 7,майтап разбира се.
Аз поне бих пробвал g2  някъде,прекрасен е.
Цитирай
#6

Кобра, ако направят iOS по - отворена, ще работи много по - зле от Андроид.
Авторе, взимай айфона!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Под по-отворена имам в предвид да направят файлов мениджър като на Android (да се намали необходимостта от iTunes), да добавят български език, да разрешат инсталирането на приложения от неизвестни източници (както е при android) и блуутут към всички телефони, а не да я направят отворен код, да могат да се сменят ромове и т.н. Не виждам причина да започне да работи по-зле.

А по-въпроса дали си заслужава да си дадеш iPhone 4S-ката + 300лв. за да си вземеш iPhone 5-ца отговорът ми е НЕ.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#8

Мерси, че пишете в темата.

По принцип мисля, че няма смисъл да давам 700лв. за 5S, дори да ги имам. При положени, че шестицата е на лице. Гледах видео семпли от камерата на Iphone 6 .. просто може да се снимат музикални клипове с този телефон. Мазало е. Не казвам, че съм фотограф, но правя любителски снимки.

А какво ще кажете, струва ли си да дам 500 лв. кеш и да взема Iphone 6, като го доплатя на лизинг?

Не знам .. бих предпочел да си ползвам 4S-ката, но е 8gb .. а пък , наистина ми се вижда скъпо да го дам него + 300лв. за нов Iphone 5. Въпреки че параметрите му са по-добри г/д:

32gb, а моят е 8gb
Двуядрен, 1300 MHz, Apple Swift (A6), моят е Двуядрен, 800 MHz, Cortex A9 (A5)
1gb RAM, моят е 512mb
4' дисплей, моят е 3,5'
по-висока резолюция на дисплея
по-добра камера - специално предната, защото основната си е същата, мисля че
Цитирай
#9

мааллиии,кви са тези тамагочита с микро дисплеи,че и пари струват.
вземи си нещо истинско човек
Цитирай
#10

Аз бих доплатил и взел 6-цата. От 4ес да мина на 5-ца ми е смешно.

Choosing...
Цитирай
#11
Thumbs Up 

За 550 лв. ще вземеш 32гб.- та версия на LG G2 , за тази цена няма по-добър телефон . Wink В момента излизат нови модели с много по-слаби параметри .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)