Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спукан дисплей на Samsung A5
#1

Здравейте, преди 3 седмици си закупих А5. Телефона не е лош, дори доста ми хареса. Но всичко хубаво свърши преди 3 дни когато така стана, че ми падна от ръцете и през стечения на обстоятелствата се пързоли по един байр и малка част от него го мина кола.  Телефонът е съвсем леко огънат, дисплея е напукан, но показва признаци на живот като въбриране и се чува звук от бутона на + / - на звука. Дори до вчера като ме търсеха телефона звънеше. Искам да попитам има ли смисъл да се оправя? Ремонта му ще е около 250 лв с труда, но ме притеснява това, че като е леко изкривен дали ще окаже проблем за в бъдеще върху работата му. Благодаря предварително и на никого не пожелавам такава каръшка история.
Цитирай
Аксесоари
#2

Сетих се да го включа към лаптопа с USB и веднага се показа папката с файловете от телефона и нищо не липсваше. Смятам да го закарам на сервиз и да го оправя, защото гледах далеч по-тежки случай и са го оправили.
Цитирай
#3

Ако не те притесняват охлузванията които най-вероятно е получил докато се е търкалял прави го , телефона си струва, надявам се да ти сложат оригинален амолед дисплей , реално погледнато докато не го отворят да го видят дали има усуквания по платката няма как да си сигурен , ще трябва да оставиш преценката на сервизния техник, затова отиди при хора който разбират и са се доказали ... 250 лева е висока цена за дисплей, реално струва 80-90 долара от китай , като цяло вие си преценявате едва ли ще намерите по евтина оферта по сервизите телефона още е доста нов
Цитирай
#4

Изобщо не ме притесняват охлузванията. Дисплея с тъч струва 210 лв с 10 лв работа. Познавам човека в сервиза и му имам доверие. Телефона ще бъда пратен в София и за няколно дни ще е готов. Притеснява ме само, че като му сложа sim картата и звъня оператора предава, че телефона е изключен, а няма как да е, защото съм го свързал с лаптопа. Иначе където и да го бода си зарежда без проблем.
Цитирай
#5

От сервиза на Самсунг България казаха, че това няма да се оправи.... А телефона беше невероятен и го препоръчвам, това е най-добрия телефон, който съм имал. Намерих негов заместител, естествено по-евтино предложение и това е Леново S860. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)