Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Диема спорт
#1

 
   Здравейте който иска да гледа Диема спорт може да го направи по следния начин.

   1:Инсталирате си програмката Cyberghost5 избирате си страна към която искате да ви е IP адреса и я пускате
 
   2:Отивате на този сайт Drundoo Правите си регистрация и гледате с кеф. Има една малка подробност с смяната на айпи адреса програмата на няколко дни иска да се купи и е неизползваема.Решението е деинстал и инстал наново.
Цитирай
Аксесоари
#2

http://drundoo.com/
The site is under construction and is unavailable at the moment
Цитирай
#3
Photo 

(2015-05-03, 10:31:53)svetlio10 написа:  http://drundoo.com/
The site is under construction and is unavailable at the moment

Затова е тази програма за айпи адреса без нея ще ти показва това.Чети инструкциите[Изображение: e6740dc5cc5dcf7d.jpg]
Цитирай
#4

през обикновен free proxy не е ли същото?
Цитирай
#5

(2015-05-03, 10:57:36)svetlio10 написа:  през обикновен free proxy не е ли същото?

Не е същото
Цитирай
#6

а кое е по различно?
Цитирай
#7

(2015-05-03, 11:02:26)svetlio10 написа:  а кое е по различно?

Дал съм описание ако не ти харесва не гледай
Цитирай
#8

кое да не ми харесва?
просто попитах за информация, ако някой може да обясни.
Цитирай
#9

Работи идеално Smile
Цитирай
#10

Някой успява ли да влезе в сайта.
Цитирай
#11

страницата се зарежда без проблем от програмата избрай ип-то да ми е от Англия и всичко работи

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#12

Да, написах малко по-нагоре и потвърждавам, че работи при условие че ползваш vpn програма Smile
Цитирай
#13

Не ми тръгва диемата.. пише cannot load m3u8 crossdomain access denied ?
Цитирай
#14

(2015-05-03, 15:02:09)simeonivanov22 написа:  Не ми тръгва диемата.. пише cannot load m3u8 crossdomain access denied ?

Смени браузъра с друг
Цитирай
#15

оправи се от само себе си... ама много насича през няколко минути буферира. Нета не ми е зле ... просто е от ВНП-а явно Smile
Цитирай
#16
Big Grin 

(2015-05-03, 15:14:47)simeonivanov22 написа:  оправи се от само себе си... ама много насича през няколко минути буферира. Нета не ми е зле ... просто е от ВНП-а явно Smile

при мен не насича а съм на 20 мегабита нет Dance
Цитирай
#17

Коя държава си задал ? През кой браузър ? Smile
Цитирай
#18

(2015-05-03, 15:20:47)simeonivanov22 написа:  Коя държава си задал ? През кой браузър ? Smile

Германия със хром
Цитирай
#19

От сайта може да си свалите приложението в бета версия за Андроид Smile Него съм го пробвал и работи много добре Smile
Цитирай
#20

Инсталирах мобилното приложение Drundoo на GSM а , но и тук явно трябва да се излъже , че IP адреса е външен , но как става .... Пише :" Нямате интернет , или сървърът не работи " Опитах по WIFI и с мобилни данни , но без резултат. Bu Който знае , моля да каже . Please.....  Kapitulation

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
#21

Трябва да се инсталира и стартира програмата CyberGhost (от пост1), за да се "излъже" програмата, че си извън България.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#22

Благодаря много , не бях обърнал внимание ,че CyberChost5 Dance го има и за Android . Потвътждавам-работи супер !!! Dance

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
#23

Каква може да е причината да не може да се свърже таблета ми с програмата CyberGhost5 към друга държава,само пише че се свързва но не свързва.Connecting и се върти кръгчето.Помагайте.
Цитирай
#24

Не мога да вляза в сайта. Някой ако може да качи някъде мобилното приложение ще съм много благодарен.

Samsung galaxy J5
Цитирай
#25

Качили са го във форума на булсата в секция новини за мобилното прилижение на булсата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)