Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изпотяване на камерата след потапяне във вода
#26

И да имаш проблем ще е след време защото корозията не се развива мигновено. Знаете, че във водата (изключвам дестилираната) има соли и минерали, които по един или друг начин може би взаимодействат с електроните компоненти.
Цитирай
Аксесоари
#27

Мисля че се прояви лек проблем :-D, днес телефона играех игра, загря,пак се появи конденз на камерата, след това забелязах черта на дисплея в долен ляв ъгъл, която след 5 часа почти изчезна,мисля че е вода, според мен ще се оправи или както каза колегата след определен период ще се развали повече
Цитирай
#28

Според мен най-добрият вариант за теб е да го продадеш и да си вземеш друг. Така ще избегнеш сблъскването с каквито и да са проблеми.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#29

^ И ще осигури на новия собственик сблъскването с проблеми... По-добре го ползвай докато устиска, след това го продавай на части(което става) или в някое чекмедже за спомен.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#30

Ще се ползва докато не се развали, това на дисплея изчезна, телефона работи, квот стане, мерси все пак са съветите
Цитирай
#31

Сложи ли го да постои в ориз ?

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#32

Аз също имах проблем с изпотяването на камерите.Изпратих го в Булграм и от там ми го смениха с нов.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)