Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв телефон на sony xperia да си избера !!!!
#1

  Здравейте искам да си купя нов телефон,но не знам точно кой модел на sony xperia да избера!!!
Аз сам на петнадесет години и обикновено използвам телефоните за игри,слушане на музика ,снимане и за разговори разбира се  Wink Tongue  !
Засега фаворитът ми е sony xperia L , защото има стилна форма , удобен е и има LED известия.
Но според мен вече е стар модел.
Ако може да предложите някой друг. ще се радвам.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony xperia e4g, Но защо точно сони ?
Цитирай
#3

А защо пък да не е Sony? Unknw_mini

@Todor Jivkov, кажи с какви пари разполагаш?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#4

Защото бюджетен модел има само един
Цитирай
#5

Не е само един. E4, E3, M2 също са бюджетни.  Tongue Е3 е прекрасен телефон за парите си. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#6

@xn3k
Ми към 1700 лева.
И искам да е сони защото ма кефи марката, формата и доколкото знам са здрави.
И аз харесвам повече малките модели тоест най много 4,7 инча.
Преди това имах някава реплика и беше 5,2 инча и изобщо не беше удобен.
Цитирай
#7

При бюджет от 1700 лв. си се насочил към Xperia L??? Ако найстина е такъв и искаш Сони отнасяй Z3 ако искаш голям или Z3 Compact, ако искаш малък и си свиркай. Даже ще ти останат половината от парите. Но ако си допуснал грешка при писането на бюджета.... е друго положението.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#8

Допуснал грешка при писането на бюджета трябваше да са 700 лева  ма много бързах , тези пари ги събирам от година и половина от именни и рождени дни а и от нова година  Big Grin  Tongue . И сам се насочил към xperia L само заради външния вид и лед известията.

Цитирай
#9

(2015-05-05, 19:02:06)stiebel написа:  При бюджет от 1700 лв. си се насочил към Xperia L??? Ако найстина е такъв и искаш Сони отнасяй Z3 ако искаш голям или Z3 Compact, ако искаш малък и си свиркай. Даже ще ти останат половината от парите. Но ако си допуснал грешка при писането на бюджета.... е друго положението.

И на мен ми дойде странно хем бюджет 1700 лв, хем избор на модел на 2 години. 

Ако има грешка и реалната сума е 170 лв, то би могъл да си вземеш от червените Sony Xperia E4G за 150 лв с договор - кеф ти игри, кеф ти 4,7-инчов дисплей.
Ако няма грешка в бюджета, то логичният избор би бил Z3 ( или пък братчето му - компакт). 

Ако ти се чака 1 месец виж M4 aqua, ама той не е баш бюджетен. 
Цитирай
#10

Бих ти препоръчал Xperia SP, хем ще ти останат половината пари, хем ще си имаш супер телефон. Но това е старичък модел, може да погледнеш по-новите и по-добри E4, E3 Smile 
Цитирай
#11

Sony xperia z2 за 700 лева точно
Цитирай
#12

Колегата иска не по-голям дисплей от 4.7", Z2-ката ги надхвърля с много. 
Цитирай
#13

Ако се прежалиш за малко по-голям телефон Z2 е изборът. Аз съм с такъв - взех го за 680лв. Телефонът е перфектен. За 2 месеца ползване не успях да намеря нещо което да не ми хареса или да ми направи проблем. Телефонът наистина си струва парите. В началото и на мен ми се струваше голям, но вече му свикнах и не ми прави впечатление. Малко Sony до тези пари е Z1 Compact. Иначе за към 800лв. има Z3 Compact които е най-добрият компактен телефон на Sony.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#14

XPERIA Z3 Compact е телефона за колегата. Вече може да се намери и за 700-730 лева.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#15

Щом бюджета ти е 700 лева, то Z3 Compact е телефона за теб.
Цитирай
#16

Благодаря ви ще си купя sony xperia z3 compact. Wink
Цитирай
#17

Телефонът е Сони Експерия Зет 3 Компакт.Ето и малко повече инфо на собствената му страница във Фейсбук-https://www.facebook.com/pages/Sony-Xperia-Z3-Compact/1658177124400174?__nodl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)