Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy s5 или sony xperia z2
#1

 
   чудя се мезду тези два телефона посочени по горе.Извиняваите че публикувам отново тема.Ако обичате моля помогнете.Евентуално мога да си взема и z3 но нека сега са тези двата.Телефона ще се използва за игри всякакви включително и тежки,фейсбук messenger,снимки,интернет,голяма батерия,да не лагва  и т.н.Предварително благодаря.
 
Аксесоари
#2

1. Ако имаш тема в раздела, можеш да ползваш нея при промяна на параметрите.
2. Z2

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#3

Може ли да попитам само вярно ли е че в сонитата има чип,който прави телефона по бавен, камерата по лоша и въобще всичко.Мой приятел ми го каза и мисля че ме бъзика за това питам вас.Предварително благодаря.
#4

Хахха, е не мога повече.... Естествено, че има чип, който скапва телефона. За какво да е хубав и да работи пъргаво и да има хубава камера?? Нарочно слагат чипа, за да скапят положението, да знаеш.

Mi 11 Lite 5G
#5

  • Просто така ми казаха.Благодаря успокоих се Tongue
#6

@asl, стига бе, колега - това е несериозно! Facepalm1 Как можеш да вярваш на такива глупости. Z серията е една от най-бързите поради простата причина, че Sony персонализират много малко версията си на операционната система и не я утежняват с излишни "екстри". Особено Lollipop е в почти стоков вид на чист Android.
Според мен Z2 е по-добрия вариант, но имай предвид, че вече почти не се намира. Почти навсякъде продават Z2a, което е различен телефон. Може би ще трябва да се ориентираш към Z3.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#7

Аз съм със Z2. С него съм от 2 месеца и до сега не ми е направил никакъв проблем. Никога не ми е забивал, блокирал и т.н.
Камерата му прави много добри снимки и видеоклипове - понякога Superior Auto се бърка, но на ръчен режим с леки настройки се получават перфектни кадри. Звукът е супер както на слушалки така и през стерео високоговорителите.
Звукът през слушалката е силен, отсрещната страна също ме чува перфектно.
Дисплеят е много ярък, с наситени цветове и се гледа под всякакъв ъгъл еднакво добре.
Батерията при по-натоварващо ползване издържа 2 дена, с моето ползване кара по 4.
Телефонът е много бърз и не се замисля никъде - направо лети.
Дизайнът и качеството на използваните материали са точно такива каквито трябва да са в един флагман.
Телефонът е страхотен и няма нещо което да не ми харесва или да прави проблем. Препоръчвам с двете ръце !

Redmi Note 7 3/32GB

#8

На теб не ти работи чипа, затова. Ако работеше, щеше да бави и камерата да не работи.
Ако сони правеха читави телефони, мармотите, които увиват шоколада в станиол, нямаше да ползват Нокиа, а Сони

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#9

Kobra, я ти по-добре кажи как си си изключил въпросния чип
#10

(2015-05-06, 14:32:58)jorrddan написа:  На теб не ти работи чипа, затова. Ако работеше, щеше да бави и камерата да не работи.
Ако сони правеха читави телефони, мармотите, които увиват шоколада в станиол, нямаше да ползват Нокиа, а Сони

(2015-05-06, 18:58:53)dodiodi написа:  Kobra, я ти по-добре кажи как си си изключил въпросния чип

Откровено ме развеселихте, младежи. Lol

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#11

Има два варианта:
1. Забравили са да ми сложат чип
2. Чипът не е достатъчен за да озапти мощният ,,Дракон" в телефона Big Grin

Redmi Note 7 3/32GB

#12

Спукахте ме от подигравки Lol
#13

Надявам се разбираш, че са съвсем добронамерени и не се сърдиш, нали? Tongue

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#14

Да рязбира се.Само да ви питам,според вас galaxy s5 или xperia z2 е по-добър?
#15

И двете ще ти вършат работа, но аз бих избрал Z2. 

D_coffee
#16

И аз съм за Z2


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#17

+1 за Z2
#18

И аз ти препоръчвам Z2. Избирах между G3, S5 и Z2 и не след дълго мислене взех Sony-то. Изработката, качеството на материалите, начинът по-който изглежда телефона са точно такива каквито трябва да са в един флагман. Всичко е изпипано до най-малкият детайл и точно това го отличава от останалите Smile

Redmi Note 7 3/32GB

#19

+1 за Z2. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#20

Благодаря Smile
#21

+1 за Z2 - най-доброто което може да вземешза 650-700 лв Smile

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
#22

Огледай се и за Lenovo vibe z2 pro Wink

Xperia X Compact
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)