Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Wize 3037 3G Проблем с SD card
#1
Shocked 

 
   Здравейте,
Имам следния проблем преди около месец и нещо от виваком ми подариха Prestigio Multipad Wize 3037 3G,Adroid 4.4.2 и вчера му взех карта памет 8 гигабайта тъй като заминавам в Англия за 5-6 месеца и таблета ще ми трябва но когато тръгнах да свалям на картата(филми,игри,приложения).Разбрах че не става тъйкато таблета запазва всичко в вътрешната памет въпреки че съм му задал да сваля/запазва в външната опитах да сваля песен нея я запамети в картата,снимките от камерата също.Но не иска да свали нищо по-голямо на картата.Няма кога да отида до виваком тъй като заминавам след два дни,а на тях им трява един месец за да го погледнат.Ако някой е имал сходен проблем или знае някакво решение моля да ми помогне.А и също пробвах да му въстановя заводските настройки но резултат няма. Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно трябва да ти е рутнато устройството за да стане.

 
Цитирай
#3

Как трябва да го руутна нямам мн опит с андроид с компютрите се оправям доста добре.Ако някой ми обясни как става ще мога.
Цитирай
#4

Използвай Kingo Root
Цитирай
#5

Аман от разбирачи стига сте подвеждали човека , вие изобщо четете ли какво пише. Ето ти решението на проблема.
Настройки>Хранилище >и чекваш SD карта  и си готов там ще ти се съхраняват музика филми и снимки. Visslar

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#6

Еййй ама и ти си един разбирач та нема що...то така ако ставаше,проблема е къде по сложен просто така е направен този модел а и не само този, първо иска root и после замяна или промяна на файла fstab.
Тъй че не подвеждай хората неподготвен.
Цитирай
#7

И аз съм съгласен с "красис" но има лесен но не чак толкова компактен начин.Просто трябва да слагаш програмите  от компа и да ги прашташ на SD картата на таблета.
Цитирай
#8

Тоя таблет е толкова "спрял", че няма на къде. Те и за това вивта го "подаряват". 
Не можеш нищо да качваш на SD картата от таблета. Всичко тъпче в него, а той е с толкова малко памет, че и за приложения няма място дори.
Решение-Качваш си от комп-а всичко, което ти трябва на SD картата и после я четеш на таблета. Така става.
Цитирай
#9

(2015-12-25, 11:22:56)красис написа:  Еййй ама и ти си един разбирач та нема що...то така ако ставаше,проблема е къде по сложен просто така е направен този модел а и не само този, първо иска root и после замяна или промяна на файла fstab.
Тъй че не подвеждай хората неподготвен.

Може ли по-подробни указания къде се намира този файл,с кое приложение се стига до него и с кое се  редактира.Изобщо каква е процедурата.Благодаря.С Кинго Руут се руутна бързо и без проблем,но пробвах 2 приложения за преместване аппс на картата памет и ми изписва че устройството е несъвместимо и не може да се извърши операцията.Някой да успял по някакв начин или да знае такъв?

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)