Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари
#1

 
   
 Здравейте Smile Утре си чакам розовия Р7 да ми пристигне и взех да разглеждам за някакви калъфи.Понеже из българските сайтове не намерих нищо което да ми грабне окото, исках да питам някой има ли опит с чуждестранни сайтове.
  Друго което исках да ви питам е за тези стъклени протектори.Такъв ли да си сложа или обикновен и какви са предимствата Smile
  Благодаря ви предварително  Tongue
Цитирай
Аксесоари
#2

Вече за няколко телефона си поръчвам от ибей обикновени протектори за дисплея и силиконов гръб и съм много доволен. Цената е 2-3 пъти по-ниска от тук. Ако имаш търпение да чакаш 20-30 дена поръчвай.

Huawei P20 Lite
Цитирай
#3

Аз си поръчвам от алиекспрес цените са в пъти надолу от тези в магазините качеството задоволително чакането си го има 15-30 дена но си заслужава според мен...относно протектора сега мисля да си поръчвам стъклен пак от там мисля че пази повече поне така казват не съм ползвал лично.

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#4

Аз си поръчвам от http://www.dx.com/s/huawei+p7  за 20-30 дни идват нещата.

Ей туй е яко, имах го и го подарих на един познат,сега чакам ново!  
http://www.dx.com/p/hat-prince-protectiv...U-NXI7tmko

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#5

Аз съм със стъклен протектор.
Предимства - пази повече, лесен монтаж, изглежда по стилно
Недостатъци - намалена чувствителност на дигитайзера, една прашинка да влезе при монтажа и започва да се саморазлепя, бърка сензора за близост и за светлина (което доста досадно)
От Силистра съм и имаме китайски магазин в който обикновените протектори са по 0.80 лв. и са доста читави.
За гръб, аз съм фен на силикончетата или така наречените ТПУ (термо пластичен уретан)

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#6

Аз съм с матов протектор и доста стилно стои,поне на мен ми харесва повече от стъкления с него бях 4 месеца и взе да се отлепя по краищата и стана грозотия до шия! От тогава съм със матов за сега нямам проблеми вече два месеца!
Цитирай
#7

Отдавна търся някакъв НЕ силиконов хубав кейс, но не бях намерил до този момент. Грехота е според мен толкова красив телефон да се загрозява с гумен пр....тив Tongue Най накрая намерих едно БГ сайтче, на което продукта е наистина качествен и различаващ се от масовите ЦЪК . 

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#8

Още един глас за aliexpress[Изображение: arrow-10x10.png].com.
Оттам напазарувах всичко накуп...
2 стъклени протектора - 5 лева
5 кейса - 12 лева
2 пинчета за вадене на карт слотовете - 2 лева
Цените са без аналог, чака се 15-30 дни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)