Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PixelPhone Pro
#1

На промоция е с 90% отстъпка, грабете хора, няма по-добра програма за упръвление на две сим карти.
Цитирай
Аксесоари
#2

Добра е спор няма за сега единствено тя (PixelPhone Pro), като алтернатива на стоковия дайлър се справя безпроблемно с двете карти. Но ми се струва че в комбинация с cm12.1 лагва лекичко ... Crazy_hatteR при теб как се държи, забелязваш ли гаг/накъсвания на анимацията при стартиране?

OnePlus 3T
Цитирай
#3

Леееекичко има забавяне, но да кажем , че не е никак фрапиращо. Аз лично съм много доволен от програмата.
По-скоро забавянето се наблюдава при първо стартиране след рестарт... Включил ли си системната интеграция и оставане в паметта?
Цитирай
#4

Има ли опция да се избират кои контакти да се показват, че нещо рових рових и не намерих?

Нещо не останах толкова очарован....

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай
#5

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).


Има, като стартираш приложението горе в дясно до поле търсене има две човечета - цъкаш на тях и си избираш кои контакти да се показват.
Лекичко се подобри работата(производителността) след като намалих transition animation scale от 1х на ,5х - developer options

OnePlus 3T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)