Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

БГ Фонетична клавиатура...
#1

 
   
 Здравейте, не мога да си направя клавиатурата да ми е фонетична подредба.

Samsung Galaxy s20 ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма как да стане без рут (говоря за стоковата клавиатура), HTC не се научиха, че продават телефони и в България (не поддържат фонетика).

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Стоковата няма как. За да ползваш фонетика ти трябва друга клавиатура, а такива има много в Play Store. Например тази е прекрасен избор - SwiftKey  Smile
Цитирай
#4

На гугъл клавиетурата е най-добра!

Ericcsson A1018s---Nokia 3310---Sony Ericsson T290i---Sony Ericsson K310---Samsung J600---Nokia C5---HTC Desire 500---HTC One M8
Цитирай
#5

Тя няма предсказване на български, което е доста полезно.Лично за мен, като изключим стоковата, най-добра е touch pal.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#6

Аз лично ползвам Bulgarian Keyboard 2 и съм доволен. Ползвах я и на предишните ми телефони.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#7

Bulgarian Keyboard 1/2 е добра клавиатура, но от всички, които съм ползвал, суифткий е най-добрата, с най-много опции за къстъмизация, с най-точното предсказване. Препоръчвам я горещо, още повече, че вече е безплатна. Аз навремето си я купувах. Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#8

Благодаря ви, инсталирах си SwiftKey и много ми харесва.

Samsung Galaxy s20 ultra
Цитирай
#9

И аз си сложих SwiftKey само ми кажете как да махна това проклето предвиждане на думи отгоре над клавиатурата, изключително много ме дразни!!!!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#10

Влез в настройките ѝ и го изключи. Но това е силата на тази клавиатура, така здраво ще я осакатиш.
Цитирай
#11

Влизах но никъде нищо такова не намерих за изключване.....

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#12

Искам на всички да препоръчам Fleksy. Наистина клавиатурата е много добра. Аз я ползвам от времето когато беше платена(самото начало на издаването й).

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#13

Тя тогава беше по - добра, сега изобщо не ми харесва. Може пак да и дам шанс де но речника и е трагедия направо сравнение със SwiftKey.
Цитирай
#14

Много е компактна и за това ми е толкова удобна. За консумация на батерията единствено не съм сигурен как е...

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)