Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

hTC One M7 "съживен след смърт на батерия"
#1

Здравейте!

Снощи телефона  беше до мен на масата като вечерях на 30% батерия със спрян интернет. Тръгнах да си лягам 30 мин. по-късно и реших да поразцъкам малко, гледам - изключен, и се учудих как така. Пробвам да го включа, не става. Сложих му зарядното - дори и не светна червения диод. Чаках, чаках, но не стана. Натиснах volume down + power за да вляза в онова меню, но пак не стана. Оставих го така вкл. и заспах. На сутринта го поглеждам, нито е светнал диода, нито се включва. Какво му стана ей така незнам. Никога не е изтърван, намокрян или прегряван. Пробвах 3 зарядни, УСБ кабел, но не и не..
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Размърдай леко кабела при буксата на телефона и гледай кали ще даде индикация. Може да е от буксата.
Цитирай
#3

Не е от буксата. В сервиз за ново дъно е решението. Дано е в гаранция още! Успех!

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#4

Ами размърдах буксата,но не е от нея.Гаранцията му изтече отдавна.Не е прегряван,мокрен или изтърван.Сетих се,че преди 3 дни както си стоеше пак на 20-30 % имах батерия и чаках обаждане и проверявам гледам изключен и се учудих защо при положение,че имах изведнъж крашна.Сложих го в зарядното,и тръгна да се зарежда от 0%.И сега отново така стана,но "умря" и зарядното не помогна.Не си заслужава сервиз според мен,ще го чакам 20 дни да давам над 200 лв ремонт по-добре направо нов телефон.Жалко за цялата информация нямам бекъп
Цитирай
#5

Същия проблем имах на скоро, решението беше ново дъно...моя беше гаранционен и не плащах нищо. Пробвай колко ще ти излезе и вече а прецениш че не си струва тогава взимай нов. Успех! Smile
Цитирай
#6

Оправи се...не мога да повярвам.Вкарах зарядното и отново размърдах както каза колегата #sapiora,ама този път още по грубо от вчера във всички посоки и взе,че светна и започна да се зарежда,но прекъсваше и с малко спирт почистих и сега е 6.Леле 2 дни такъав нерви и мъки всичко щеше да ми се загуби от 2 год насам.А и никога не бях правил хард ресет.Сега като го заредя,ще си кача нещата на компа и ще го изчистя,че толкова ъпдейти батерията се е бъгнала сигурно.Щях да го хвълрям или да го продавам развален :Д много благодаря на отзовалите се Wink Може да се промени темата на "съживен"
Цитирай
#7

При мен стана същата работа вчера никакви реакций, днес тръгна все едно нищо нему е имало.
Цитирай
#8

М7 може да има своите си проблеми, но е един от най-добрите телефони, правени някога. Да не говорим, че този случай, който разисквате в тази тема, най-вероятно е изключително рядък.
Цитирай
#9

Придържайте се към темата и моля, без излишни епитети, кое било боклук и т.н.!!!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)