Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на lg g2 ?
#1

 
     Здравейте,бях решил да взема телефона от мтел понеже в момента ми се струва най-изгодния смартфон като цена/характеристики,но попаднах на доста проблеми с жълти петна по дисплея, загряване и др. Та искам да ви питам има ли причина за притеснение или да го взимам? Може въпросът ми да ви се стори глупав ,но за мин са си доста 500 лв,а предложениятя на самсунг на тази цена ми се струва,че са доста под характеристиките на Lg-то.
 

 
Аксесоари
#2

Колега аз нямам жълти петна ... действително някои хора се оплаквст от жълти петна ! Аз моя г2 го имам от вече 9 месеца и колкото и понякога да загрява досега никога не ми е излизало жълто ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#3

Има достатъчно теми и тук в раздела и в раздела за избор на телефон/таблет ,взимай го.

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)