Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон да избера - Lenovo P70 или Sony Xperia E4g ?
#1

  Здравейте ! Изчетох целия раздел с мненията свързани с проблемите и техните решения за Леново Р70 и останах с доста противоречиви нагласи за този апарат. И все пак много ми харесва. Сега се колебая между него и Sony Xperia E4G ?!? Тъй като не открих много отзиви за Е4G, ще съм Ви благодарен ако ми дадете някаква насока кой да избера. Да отбележа , че апарата ще се ползва основно за разговори и незначително ровичкане из нета . Поздрави!
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

За Леновото има изключително много оплаквания и то не както е обикновенно да са единични случаи, а при него са си масови проблеми. А за Сонито могат да ти кажат предимно хубави неща, въпреки, че все още няма много хора, които са се сдобили с него. Аз съм за Сонито.
Цитирай
#3

Аз съм разглеждал въпросното Sony само, че модела без G. Телефонът ми направи доста добро впечатление - бърз е и не се мисли много. За парите на които се предлага е много добра покупка.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#4

Хардуерно P70 е по-добрия избор, но както вече колегата над мен ти каза, а и ти сам си разбрал, P70 има доста проблеми и оплакванията са често срещани. Така че бих ти препоръчал Sony-то, макар и по-слабо хардуерно е по-добрия избор.

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)