Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при вадене на писалката
#1

Проблема е ,че като извадя писалката ,започва една дълга мелодия и не спира докато не ресна телефона.Няма спиране,а дори не е от звуците от които да си избираш какъв да е звукът при ваденето и.
А в това меню за избор на звук при вадене и на трите варианта ми е тази мелодия.Единствено мога само без звук,ама ми се ще да има звуков сигнал,че ако излезе случайно поне да чуя нещо.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
Аксесоари
#2

С ресет пробва ли?

D_coffee
Цитирай
#3

Аз го сескам по 100 пъти на ден Smile Даже сага изчистих кеш и далвик кешовиците.Тия трите мелодии ги няма а само оная дълга песен и то на лууп Smile

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#4

Рутнат ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

да,имам рут

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#6

Може нещо да си местил в system/media/UI или някое приложение да ти е подменило звука. За S-Pen звуците са 
Pen_det_noti.ogg     
Pen_det_noti1.ogg    
Pen_det_noti2.ogg    
Pen_det_noti3.ogg

Ако искаш си инсталирай моите. Направих ти зип който можеш да го инсталираш от рековъри или да го отвориш и ръчно да ги подмениш >> https://drive.google.com/file/d/0Bzy8KhJ...sp=sharing

А това са от друг къстъм РОМ X-Note+sound и той може да се инсталира от рековъри  >> https://drive.google.com/file/d/0Bzy8KhJ...sp=sharing

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Мерси,утре ще тествам.
П.С. Не намирам папка UI в device/system/media/. Ако инсталирам архива да не се омаже нещо?Не намирам и файлове с такова име изобщо Pen_det_noti.ogg     

Pen_det_noti1.ogg    
Pen_det_noti2.ogg    
Pen_det_noti3.ogg

Не си бях включил да ми показва скритите файлове Smile.Сега ги имам тези файлове,но се намират в device/system/media/audio/UIoff.Има и няколко други папки в тази директория,но папка UI няма.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#8

Накрая го хванах проблема. Имам приложение което спира звукът на камерата и то преименува папката на uiOFF и затова става проблема с мелодиите.Като го спра приложението всичко е ок. Опитах да преместя двата .ogg файла за звукът при снимане на сд картата ,но камерата пак има звук?!?! Нещо не схващам от къде го взима след като вече го няма в ui папката.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#9

Ти искаш да изтриеш звука за Камера ли?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Да, затова инсталирах приложението ,което прави проблема.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#11

Ако искаш на цяло да го няма влизаш в system/media/audio/UI и изтриваш , като задължително рестартираш за да се преведе в изпълнение >>

Започване на видео Cam_Start.ogg

Спиране на видео запис Cam_Stop.ogg

Докосване при видео запис camera_click.ogg

Камера снимка Shutter.ogg

Докосване, като не съм много сигурен този звук за къде е (не си спомням да съм го чувал при използване на камерата) Shutter_multiple.ogg

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)