Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за кабелен оператор
#1

Здравейте,
Препоръчайте ми кабелен оператор за района София, Люлин 2. Искам телевизия и интернет. От година съм в квартала и не знам кои са доставчиците. Булсатком ги изключвам, защото съм север-изток, освен ако нямат някакво друго решение. 
В момента съм на ТВ НЕТ предимно защото не искам да ползвам допълнителни устройства за смяна на канали и прочие. Телевизорите ми имат цифрови тунери и ка модули, по-точно дупки за тези модули. Интернет от порядъка на 30-40мб ми е достатъчен за да си кикля от телефона  в нета и да си работя по сайта. 
Лошото е, че като потъря в гугъл излизат мнения основно от 2007-8 и подобни, където не ми вършат работа. Знам, че мтел имат в района но другите не ги знам. Ако има оператори с 24/7 поддръжка ще е екстра Smile
Скоро трябва да сменя доставчика и имам един месец да избера нов или да остана на ТВ НЕТ, които са много зле от към обслужване  и всичко. В страницата им във фейсбук, ако нямаш с какво да ги похвалиш, админа те блокира за да не им разваляш "реномето" Говори на ТИ на клиентите на телевизията и общо взето супер не професионално държане. Нета за една година спря веднъж и добре, че беше към 8ч за да го оправят, след това нямаше кой да вдигне телефона. През другото време не е кой знае какво.
Нет 1 предпочитам, но ги няма в Люлин 2, ако има други с тяхната репутация и качество ще съм доволен да науча кои са. 

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
Аксесоари
#2

Цял Люлин-2 е окабелен с Виваком оптика. Модул за ТВ можеш да си вземеш също - струваха по 60 лв. преди повече от година (може би са се променили нещата). Дистанционното, за сметка на това, може да се обучава и да ползваш само това на приемника.


Цитирай
#3

Ако има NET1 ги налазвай без колебание. Изключително коректни, телевизията им е със супер качество, нета им е стабилен. Вече 10 години съм към тях и нямам оплаквания.
Цитирай
#4

+ 1 за NET1. 2 г. ползвах само телевизия, а от миналата година ползвам и интернет от тях. Поблеми не съм имал и цените са им по-приемливи от другите доставчици. Smile

 
Цитирай
#5

И никой не прочете, че човека е написал, че НЯМА покритие на Нет1 в Люлин-2, камоли да им отвори сайта и да провери картата с покритие, за да се убеди, че няма грам никакво покритие...


Цитирай
#6

Да, ако имаше нет1 нямаше да се замисля Smile Но не знам кой са доставчиците с добри услуги в този район. Виваком не знам колко са надеждни, предвид, че съм работил в мобилен оператор и им знам всички малки тайни... @vladdark ми ги похвали преди доста време.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#7

Вивата, ако имат оптика + нет няма какво да го мислиш. За 2ра услуга винаги правят отстъпка.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Ами вивата сега бях там, двугодишни договори, високи цени, много пакети само да усложняват нещата... Нещо не ме очароваха. За една година да гледам всичко ми е 52лв. А при другите ще ми е 30 макс 35

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#9

Пробвай тогава с.....Близуу, ако имат обхват, ама имат много заключени канали.

 
Цитирай
#10

Близуу са голям т****к при тях с някакви карти мушкаш първобитна работа . Най добре Виваком имат оптика , телевизията им е добре .Нета е малко зле по вифи ,но се ядва за кинтите които плащам .Сега имат някаква промоция май до края на май не съм много сигурен ,че първата година плащаш 50 % намаление от месечната такса което си е оферта .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)