Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използване на SD картата като основна памет
#1
Photo 

За да използвате SD картата като основна памет можете да го направите по следния начин:
Настройки>хранилище>управление на карта с памет 
После е добре да прочетете там посочените инструкции и след това да сложите отметка на картата с памет и да превключите.





 

 

 

 


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pocophone f1
Цитирай
Аксесоари
#2

това е така, но засега може да се използва само за снимки, мелодии, картинки, клипчета и др.. за приложенията все още се ползва само вътрешната памет на телефона. чакаме Lollipop и всичко ще е ок.

Android4e
Цитирай
#3

От известно време имам следният проблем: Телефона взе да откача, нещо! През 30 секунди ми вади съобщение за СД картата, всеки път давам"отказ" и след малко пак и пак! Деактивирам картата, пак продължава! Махам я, отново същата работа,. Оправя се след няколко рестарта, и няколко седмици няма проблеми, докато не му щукне, и така.Лошото е когато започне през ноща,и трябва да го изключа защото не ме оставя да спя, идвало ми е да го разбия в стената!! Та някой имал ли е подобен проблем, и как се е справил с него, или идея някаква!?
Цитирай
#4

Връщане на фабрични настройки би трябвало да оправи проблема.

Pocophone f1
Цитирай
#5

Да, така направих, преди това изкарах СД картата обаче. Имам чувството че проблема започна след един неуспешен ъпдейт от 138 към 139. Сега е ок!
Цитирай
#6

SD картата ми умря. Някой може ли да ми препоръча каква марка да си взема и какъв клас!? Смятам да е 32ГБ. Старата ми беше Сони 16ГБ клас 4 .
Цитирай
#7

@Kracme, A-DATA - 10 клас.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)