Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слушане на песни папка по папка
#1

 
     
   
 
Здравейте на всички. Най-големият ми зор е - може ли този телефон да зареди в плейара си избрана от мен папка с музика и да си слушам песните само от тази папка? Сега като му пусна музиката и чете всички песни във външната памет разбъркано, а аз искам да си пусна в плейлиста една папка и само нейните песни да се слушат. Посочете моля някое външно приложение ако трябва. Благодаря.... 
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-05-14, 12:40:09)milkobrest777 написа:   
     
   
 
Здравейте на всички. Най-големият ми зор е - може ли този телефон да зареди в плейара си избрана от мен папка с музика и да си слушам песните само от тази папка? Сега като му пусна музиката и чете всички песни във външната памет разбъркано, а аз искам да си пусна в плейлиста една папка и само нейните песни да се слушат. Посочете моля някое външно приложение ако трябва. Благодаря.... 
 

Да колега, лесно и елементарно сваляш AIMP от Гоогле магазина, инсталираш безплатно и слушаш която песен искаш по колкото пъти искаш Wink

LeNoVo A8(806)_root / А3000_root
Цитирай
#3
Wink 

С въпросното приложение мога ли да слушам папка по папка - както при уинампа на компютъра да кажем- да пусна в плейлиста дадена папка и само тя да се търкаля. Благодаря още веднъж.
Цитирай
#4

(2015-05-14, 13:54:24)Dikas написа:  
(2015-05-14, 12:40:09)milkobrest777 написа:   
     
   
 
Здравейте на всички. Най-големият ми зор е - може ли този телефон да зареди в плейара си избрана от мен папка с музика и да си слушам песните само от тази папка? Сега като му пусна музиката и чете всички песни във външната памет разбъркано, а аз искам да си пусна в плейлиста една папка и само нейните песни да се слушат. Посочете моля някое външно приложение ако трябва. Благодаря.... 
 

Да колега, лесно и елементарно сваляш AIMP от Гоогле магазина, инсталираш безплатно и слушаш която песен искаш по колкото пъти искаш Wink

С въпросното приложение мога ли да заредя цяла папка с музика и да си се въртят песните от тази папка, защото не искам да се слушат песните от другата папка? Да е нещо подобно като УИНАМП-а на компа- влачиш папката в плейлиста и само песните от папката вървят. Иначе за една песен или за цялата карта памет  положението е ясно- разбъркване за купон и готово. Благодаря
Цитирай
#5

Благодаря за помощта. Приложението наистина е страхотно и върши идеална работа - все едно съм на лаптопа си.... Storstark
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)