Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията ?
#1

Здравекте, мисля да закпя използван S3 и исках да попитам колко горе долу държи батерията ? 
   
 

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
Аксесоари
#2

С3 Neo - държи доста дълго ... мога да кажа че ако не седя нон-стоп ще ми издържи 2 дни .. Аз при умерено използване ми издържа почти цял ден
Цитирай
#3

Батерията на S3 с постоянно включен нет и ръчкане изкарва 10-12 часа.Така,че ще ти издържа през деня Wink

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#4

Всяка вечер е на зарядното. Ако го ползваш само за разговори и батерията е нова може и да докараш до следващата вечер, но все пак смарт телефоните не са направени само за разговори Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#5

Ползвам го вече почти две години S3, както колегите са казали, ако го ползваш умерено всяка вечер си на зарядно. Ползваш ли го само за разговори ще го докараш до два дни.
Цитирай
#6

Купих си s3 втора ръка на 12 месеца и едвам изкарва 24 часа .Разговори ,интернет около 1-2 часа и дотам вечерта е на зарядното .През ноща със всичко изключено пада с 4-5 процента. Съпругата има s3 neo и ми се струва че издържа двоино повече  WinkНормално ли е или има нужда от нова батерия ?

galaxy s3 ; samsung tab a10.1 (2016)
"Не давай съвети. Умните не се нуждаят от тях, а глупавите - няма да се вслушат"
Цитирай
#7

Според мен е нормално. Моята батерия се държи по същият начин.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#8

(2015-06-11, 15:07:36)getsata73 написа:  Купих си s3 втора ръка на 12 месеца и едвам изкарва 24 часа .Разговори ,интернет около 1-2 часа и дотам вечерта е на зарядното .През ноща със всичко изключено пада с 4-5 процента. Съпругата има s3 neo и ми се струва че издържа двоино повече  WinkНормално ли е или има нужда от нова батерия ?
Естествено че имаш нужда от нова батерия. Тествал съм и ползвам S3 и S3 Neo и двата издържат еднакво но и двата са с нови батерии.С нормално ползване издържат 2 дена.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)