Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 5 и Galaxy Edge+ представени на 13.08
#1

[Изображение: rsz_galaxy-note--5.jpg]




След пускането в продажба на Galaxy S6 и S6 Edge, се появиха и първите слухове за Galaxy Note 5.

Според източници Note 5 ще бъде....

Към цялата статия ->


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: 8121353L.png]
[Изображение: 8121354x.png]
[Изображение: 8121377T.png]



Да ви е честито новото дворно място !
Цитирай
#3

Тези спецификации от снимката изглеждат добре, ама едва ли...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#4

Дано имат акъл да не слагат 4к дисплей...... Smile
Цитирай
#5

Според мен ще се откажат от 4к, но пък знае ли се....!?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#6

Да,но с 2к няма да е достатъчно премиум..... Ще бъде най-обикновен фейслифт на Note 4. Smile
Цитирай
#7

Процесора, а като гледам и цветовото разнообразие на което Сами набляга, ще са ключови. Ако се огледат в обстановката добре, може да се опитат да напомпат и малко батерията (а не да и свалят капацитета). Камерата също трябва да се ъпгрейдне, защото тази на С6 е доста добра и се забелязва разликата с тази на ноте4 (днес си играх пряко и едновременно с двата телефона). Не казвам, че ноте 4 е по-лошо, просто може там да се наблегне на ъпгрейд. Дано запазят и слота за карта и да олекотят TW за н5. За цената няма смисъл да коментираме...С6 се харчи добре и на тази цена .

Пс: това ейдж не е от най-удобните телефони, но пък събира погледи.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#8

За мен камерата на ноте 4 е по-добра от на с6. Само фокуса е по-бърз на с6-цата.
И все пак не вярвам на тези слухове.
Аз лично не искам да олекотяват повече TW. Те така са го олекотелили, че са махнали най-полезните му неща. Те не махат блоата, а режат от настройките. Идиотска работа. Дано запазят уникалността на ноте серията. Ако и там наклонят към айфонски "пиниз" ще е доста тъжно.

Choosing...
Цитирай
#9

Почти сигурно е, че следващият Note ще със запоена батерия и без слот за карта. Също така ще е по-премиум и ще е по-скъп.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#10

Запоената батерия се преглъща. Това предполага премиум стъклопакет което е страхотно. Само се моля дано намерят местенце за сд карта, че ще ме накарат да търся алтернатива на Самсунг а така съм свикнал с оплювания Тъчуиз и работата с Один.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#11

Наследникът на Galaxy Note Edge няма да предлага стилус, говори се за външна хардуерна клавиатура. 
 
Линк


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#12

Това с клавиатурата е интересно и смятам, че ще се хареса на доста хора (ако се окаже истина този слух), в случай че този допълнителен калъф не прави телефона прекалено дебел. Друг е въпросът дали ще е удобно да се пише на клавиатура с диагонал около 14 сантиметра. 

P.S. Първоначално, като прочетох заглавието на новината, че може да има хардуерна клавиатура, си помислих, че ще е като старите Нокии с плъзгаща се qwerty клавиатура.  Big Grin

D_coffee
Цитирай
#13

Новият смартфон от Note серията на Samsung може би ще разполага с USB Type-C, с което ще се гарантира по-бързо зареждане и по-бърз пренос на данни, когато се използва USB.


Линк към статията

D_coffee
Цитирай
#14

Samsung Galaxy Note 5 може да излезе през август

Дано това, че ще намалят диагонала на дисплея се окаже само слух и да го оставят 5.7"

D_coffee
Цитирай
#15

Да побързат че винаги са назад Smile Обявяват преди Apple и пускат месец след тях. А предполагам не съм единствения който чака iPhone 6S Plus и ако пак се омотат във времето много колебливи купувачи ще скочак на айфона като по-бързо пуснатото устройство на пазара. Ако случайно го пуснат по-рано може да откраднат някой друг Apple клиент.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#16

Очакваме Samsung за пръв път да ползва и ePOP решение, което комбинира чипсет (осемядрен Exynos 7422) с RAM, потребителска памет и LTE модем (Shannon 333) в един чип. Досегашната информация насочва към стъклен заден панел, метална рамка, 5.67” Super AMOLED QHD дисплей и вградена батерия с възможност за безжично зареждане. Иначе един от смартфоните с 4GB RAM в момента е Asus Zenfone 2, който вече се продава официално и в България.

Източник


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#17

Asus изкараха преди половин година zenfone 2, който е с 4gb ram, така че това не е толкова голяма новина, колкото я описват самсунг Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#18

Но звучи така понеже е така представена, сякаш Samsung откриват "топлата вода"...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#19

Те винаги откриват нещо...старо.
Цитирай
#20

В нито една статия не съм чел, че представят телефона като първия с 4гб рам, въпреки че най-вероятно ще бъде първия с 4гб РАМ DDR4, защото рам-та на Асус-а е DDR3.
Цитирай
#21

Най-много ме вълнува дали екрана на Ноут 5 ще позволи залепянето на стъклен протектор покриващ го от край до край.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#22

Калъфи за Нот 5 с рендери на телефона са пуснали разработчиците им и се показва дизайна на телефона. Имаше и такива снимки преди С6цата където производител на калъфи показаха дизайна предварително. Май ще се изважда вече писалката с автоматичен механизъм за който Самсунг имат
Имат патент.
http://www.sammobile.com/2015/07/17/gala...en-though/

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#23

Само искам слуха за 4100mAh батерия да се окаже верен. Останалото е без значение за мен. Бих се израдвал и на малко по-голям дисплей от 5.7 ама най-вероятно няма да се случи това...

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#24

Пише ли някъде какви ще са вариантите в обема на супер бързата вътрешна памет. Според мен минимума трябва да е 64 gb за да са им оправдани епълските цени.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#25

Още малко новини за Note 5 - ще е най-вероятно с 4GB RAM памет ->>>>

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)