Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не се стартира телефона
#1

Desire 500, едносимов вариант. Стартира се само до началния надпис HTC и до там. Все още е гаранционен, а има и жълто петно на дисплея и логичния вариант е да го изпратя към оторизирания сервиз. Проблема обаче е следния. Има важни снимки, свързани с работата на ползвателя. Някаква идея как да ги прехвърля? Снимките са на паметта на телефона. Пробвах с ъпдейтнат HTC Sync, но не ми позволява да sync-на понеже телефона не се стартира напълно.  Не знам с каква версия на адроид е. Спомням си, че на One X когато правех фабрични  имах опция да не изтривам media-та, сега тук.. нямам идея. Мерси за идеите предварително.

   
 

#G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай да влезнеш в рековъри на телефона и там му дай да изтрие cache и dalvic cache, за да видиш дали няма да се стартира.
Още един въпрос, телефона стоков ли е или е рутнат?
Мисля, че в рековъри се влиза със задържане на power button и един от бутоните volume down или volume up, но не съм сигурен как е при това htc.
В това състояние, ако го дадеш на сервиз, със сигурност ще замине всичко.Ако не успее да буутне системата, нещата стават доста сложни.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Стоков е телефона. Когато вляза в менюто и избера рековъри телефона само извибрира и се изключва. След това отново стои само на началния надпис.

#G3
Цитирай
#4

През boot loader можеш да му дадеш хард ресет, лошото е, че не мога да ти гарантирам, че информацията на паметта, където са снимките ще се запази, но ти така и така нямаш много опции.
След хард ресет, имай в предвид, че телефона стартира след около 5-10мин.Не се учудвай, че ще стои продължително време на логото на HTC.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

Да знам.. точно се чудя дали да го рискувам, но както каза и без това нямам друга опция. Благодаря ти.

#G3
Цитирай
#6

Здравейте! Моля помогнете имам същия проблем на същия телефон от сутринта и не става с recovery нито с factory reset. Аз нямам претенция да запазвам каквото и да било,просто искам телефона да тръгне. Възможно ли е да не иска защото не е рутнат?
Цитирай
#7

Здравейте и от мен!

Аз имам същия проблем с моя ASUS Padfone Infinity T004 A86. Като се опитам да го стартирам извибрира и се появява логото ASUS на екрана и под него се върти индикатора за зареждане и до там. Вчера цял ден го въртя докато му падна батерията. Сложих го на оригиналното зарядно и пак същото. Никаква комбинация от бутони не помага. Стига до това положение и толкова. Никакви менюта не излизат, никакво андроидче с удивителен. Някой ако може да помогне моля!
Цитирай
#8

И при мен е така.
Явно се оказва често срещан проблем на който никой не знае лечението.

SONY XPERIA Z, LENOVO A7010
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)