Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Htc one m7 или друг модел??
#1

 
   Здравейте, колебая се кой телефон да избера спряла съм  се на  няколко и съм много  объркана .
hTC ONE M7 е основния за който мисля,но имам и др които ме заинтересуваха като:
Galaxy note 3 neo
Htc desire 816 vs 820
Lg g3 S
Може да предлагате и други ,но първо изкажете мнение за изброените.Помогнете ми ще съм ви благодарна много!!! Smile Smile Smile

 
Бюджета е до 450лв. Ще се ползва за фейсбук,камера и др нормални неща без игри..
Цитирай
Аксесоари
#2

За нови или втора употреба става дума?

 
Цитирай
#3

 Някои от тех ще са нови други ползвани съвсем малко от ОЛХ Smile
Цитирай
#4

Аз бих избрал или Note 3 Neo, или HTC Desire 820. Вземи този, който повече ти харесва. И двата ще ти вършат работа. Smile

D_coffee
Цитирай
#5

Изпадна ми лг г3с за 240лв на един месец с 2 години гаранция спрямо другите като цена доста ме привлече какво ще кажете спешно ми трябва мнение моля Smile
Притеснява ме как ще е телефончето ,защото най вече ще ми трябва за фейбук и снимки..

А хтц 820 отпада надхвърля ми бюджета ,816 също отпада защото не искам две карти разубедиха ме. Остават другите 3 модела
Цитирай
#6

За тези пари взимай LG G3s ще ти свърши работа , при 8Мр камерата не може да дава супер качество , но по принцип тези на LG правят добри снимки .



Забележка от Модератор!

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#7

Htc m7 е най-доброто
Цитирай
#8

Да...аз имам M7 в гаранция...пълен комплект и го продавам...
Цитирай
#9

Камерата на Beat-а (G3S) има оптична стабилизация като по-големия си брат, така че не би трябвало да има проблем с нея! Офертата е трепач и не бих се чудил много на твое място! Wink Wink
Цитирай
#10

Този който бях намерила са го продали Sad 
И сега съм пред дилема ХТЦ м7 на няколко месеца за 270лв или ЛГ Г3 С на 6месеца за 260лв или Галакси Неото за 390?
Помогнете моля ви? Smile 
Цитирай
#11

+ 1 за HTC M7 Smile

 
Цитирай
#12

Nexus 4 или 5 16/32 gb

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#13

Nexus не ми харесва само тези от които съм изброила изберете?
Цитирай
#14

Ако ще снимаш, ЛГ - то

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)