Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За всеки контакт - различна мелодия и снимка
#1

 
   
 Здравейте. Как мога да си сложа на определени контакти да ми звънят по различен начин и да ми излизат различни снимки? Благодаря..... Kapitulation
Цитирай
Аксесоари
#2

намираш контакта>редактиране и от там ще се оправиш предполагам
Контактите НЕ трябва да са в СИМ картата.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#3

Не става. Оставям контакта да е само в телефона като му задавам мелодия и снимка - от СИМ картите го трия - и пак звъни по дефолт Bu  Какво става не знам вече...
Цитирай
#4

Не знам какво точно правиш...Но при мен става след като сложих телефонните номера в "контакт телефон" и след това отидох на трите точки и от там вече си настроих мелодията и си сложих снимка ...... Възможно ли е да не запаметяваш това което си направил ? Тоест да не отиваш на готово ..... Smile  


ЗАБЕЛЕЖКА ОТ МОДЕРАТОР

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ). 

Цитирай
#5
Thumbs Up 

Изпълняваш всичко както си му е реда в написаните по-горе мнения - и за да стане всичко идеално - рестарт на телефона. Благодарим за помощта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)