Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 360 лева НОВ
#1

Телефон до 360 лева НОВ. Гледах S3  и S3 neo  кой от двата повече си струват единия с повече рам но орязан другия има благинки и 512мб по-малко рам. Искам предложения и за други телефони.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

И двата имат благинки. Аз имам чистото S3 и не съм доволен. Много е бавен, забива, самоизключва си приложения и т.н. Понякога върви горе-долу добре, понякога може да те изкара извън релси. За сведение галерията се отваря за около 5 секунди в най-добрият случай. Според мен е най-несполучливият модел от цялата S серия.При S3 Neo нещата са по-добре и телефонът работи по пъргаво. Най-добрият вариянт е LTE версията на S3 с 2GB RAM, но понеже не се предлага в България бих ти препоръчал НЕО-то.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

Като друго предложение се сещам за Asus Zenfone 5. Има си 2GB RAM, приятно процесорче на Intel с Hyper-Threading Technology, достатъчно голям екран 5 инча, цена в посочените граници.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#4

Lenovo A6000, Sony Xperia E4 (E4g) с този ще ти останат пари и да се почерпиш.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#5

@bitmad Телефона добре изглежда малко ме притеснява  този двуядрен процесор с 2 виртуални ядра... Има ли такава производителност като 4 ядрените ARM Cortex-A7 примерно

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#6

@Krash4yy - не се притеснявай за процесорната мощ. Асуса е супер телефон и за мен е най-доброто предложение от по-горе изброените.

Choosing...
Цитирай
#7

Ако това може да е мерило : http://cpuboss.com/cpus/Qualcomm-Snapdra...Atom-Z2560;
ето антуту на С3нео: https://www.youtube.com/watch?v=gPXphHACSTQ;
и такъв на асуса: https://www.youtube.com/watch?v=pgvIrjEbztI;
Само проблема е, че използваните версии на антуту са различни, което води до разлика в резултатите.
Аз може би бих дал глас за асуса или леновото за първите места, второ за самсунг, а сонито е като добра и евтина алтернатива на останалите.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#8

А защо не Alcatel IDOL 2?
Цитирай
#9

S3,макар и поостарял е отличен телефон,а ако е версията с 2гб рам S3 LTE още по-добре.Но и двата варианта не знам къде да ги намериш вече нови,така че остава S3 Neo,като достоен техен заместник Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#10

Още една възможност http://www.emag.bg/mobilen-telefon-allvi...D4TR7MBBM/

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#11

Стига глупости, С3 не е оферта от доста време насам, телефонът просто вече си е дърт и това си е, а и С3 нео е всичко друго, ама не и добре работещ телефон. За тоя бюджет нова Моторола Мото Г 2014 е най-доброто решение, но човек трябва да я е ползвал, за да се убеди в това.
Цитирай
#12

Аз имам с3 Нео и си върви отлично... Защо винаги предлагате някакви измислени марки , като дори и видът и интерфейса им е отвратителен... :|
Цитирай
#13

Леле, какво доживяхме, Моторола да стане измислена марка...
По въпроса на колегата - Мото Г или Мото Е ще ти свършат перфектна работа с гарантирано най-малко ядове. Може да погледнеш и някое XIAOMI REDMI за тези пари. Скоро гледах едно такова и се държи много добре.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#14

Моторола? Асус? Измислени марки?
Баце, купи си айфон и си го възхвалявай. Е ако нямаш възможност и Самсунга върши работа

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#15

От личен опит ти препоръчвам Асуса. Просто за тези пари няма равен. Двата ГБ РАМ го поставят на равно до по-скъпите модели в плавната работа. Мото Г също ще свърши доста добра работа, но е с 1ГБ РАМ и май беше малко по-скъп(а съм фен на чистия Андроид). 
Остави ги тези стари и лагави Самсунги и румънските трошки.

2ГБ са много важни за Андроид-а. 
Цитирай
#16

И Apple не е кой знае кво ... Най -добре си е Samsung
Цитирай
#17

(2015-05-22, 09:17:18)mita6ki9 написа:  От личен опит ти препоръчвам Асуса. Просто за тези пари няма равен. Двата ГБ РАМ го поставят на равно до по-скъпите модели в плавната работа. Мото Г също ще свърши доста добра работа, но е с 1ГБ РАМ и май беше малко по-скъп(а съм фен на чистия Андроид). 
Остави ги тези стари и лагави Самсунги и румънските трошки.

2ГБ са много важни за Андроид-а. 

Преди да се изказваш толкова категорично, виж кой произвежда въпросните трошки,намери аналогичния модел и сравни характеристиките с Асуса 

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#18

Asusa е много хубав телефон с много добър софтуер и добри характеристики за цената си

Enduro
Цитирай
#19

Moto G2 - чист андроид, чиста ти работа .. Big Grin Smile

http://smartphone.bg/smartphones-motorola-Moto_G2-wl8

Единственият минус, според мен разбира се, е 8gb вътрешна памет, вместо 16, но пък има слот за карта памет, все пак.

За чисто нов телефон, по-добра оферта не мисля, че има просто.

А пък в OLX има оферти за по 260 лв., 300 лв. - ползвани по няколко месеца , без следи и т.н. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)