Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос отностно заключване на телефона с пин
#1

Здравейте исках да сложа пин код на телефона така че като го отключвам да ми иска пин. Влязох в settings после в security но там видях че единствения начин който ми дава за заключване е чрез password, другите опции за заключване са ми тъмни и нереагират при натискане. Някой може ли да каже защо, благодаря предварително.
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Отиваш в Настройки и от там избираш Lock screen

Motorola X Play
Samsung Galaxy S III Neo GT-I9301I-Rooted
Samsung Galaxy Nexus GT-i9250
Цитирай
#3

Намерих го, всичко е точно просто не съм търсил на правилното място, благодаря !
Цитирай
#4

Здравейте!
Наскоро си направих защита с ПИН. Сега искам да го махна, но не мога да го деактивирам. Като вляза в Настройки -> Заключен екран -> Заключване на екрана ми изписва само "потвърдете ПИН" и не ми изкарва другите възможности с шаблон, ПИН, парола и без както беше преди. Има ли начин за оправяне без връщане към началните настройки?
Цитирай
#5

Ами потвърди си PIN кода и после ще видиш другите опции за заключване (избери Swipe).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

(2015-06-12, 17:04:25)centur написа:  Ами потвърди си PIN кода и после ще видиш другите опции за заключване (избери Swipe).

Не това е проблема, това се случи и при един мой приятел. Всички опций освен отключване с фигура бяха по-бледи и не бяха достъпни, докато не изчисти всички сертификати за защита. (или нещо подобно, незнам какво правих в менюто)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)