Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 3 Neo vs LG G3
#1

 
   
 здравейте 

предлагат ми Samsung Galaxy Note 3 Neo  и LG g3 d855 16gb


разгледах ги ,и двата ми допадат направи ми впечатление ,че LG грее повечко от Samsungа и до там Smile  

ще ползвам за игри и нет.
нямам идея кой от двата да купя - ако помогнете ще е супер

казах ,че ще си помисля до утре 
Цитирай
Аксесоари
#2

Lg g3
Цитирай
#3

можеш ли да напишеш защо ,ако не ти представлява трудност

благодаря ти предварително


8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#4

Ами логичния избор е Г3. Ноте 3 нео е орязана версия на ноте 3. Ако беше ноте 3 нещата щяха да са малко по-различни.
Все пак виж как ще ти паснат в ръката. Това е много важен фактор.

Ето едно линкче за сравнение. Има и доста клипчета, които може да разгледаш.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Ноте 3 нео е среден към висок клас телефон, докато г3 си е висок клас, а.к.а флагман
Цитирай
#6

много ви благодаря за коментарите - ще прегледам и линковете Buga
само още нещо ако не съм ви дотегнал - ноте 3 е с 6 ядрен процесор - това имали някакво значение
Цитирай
#7

Note 3 има версии с 4 и 8 ядра, но не и с 6. С 6 ядра е Note 3 Neo. И не, броят на ядрата няма съществено значение в случая.

D_coffee
Цитирай
#8

При самсунг никога не купуваш модел, който има някаква дума след последната цифра (като Note 3 NEO). Обикновенно подобни модели са значително по-некадърни от оригиналните такива.

Демек - G3.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#9

Note 3 NEO е значително по-некадърен от оригиналния ноут, а цената му можеше да е по-ниска. Аз като плюс виждам само стулус и голяма батерия сравнен с Lg g3.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#10

още един път благодаря на всички Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)