Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор м/у Sony Xperia Z3 i HTC One M8
#1

 
     
     
   
 
Не успях да намеря такава тема, за това пуснах една. Извинявам се ако има вече такава. Много бих искал да ми помогнете в изборът ми, защото вече не знам какво да правя.  Bu
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

За какво ще се ползва?!
Ако е просто въпрос на избор - аз съм за хтс-то, защото така го чуствам в момента...

Choosing...
Цитирай
#3

Ами за снимки, сърфиране в нета, когато ми остане време и за игри. По-навит сам за Сони, обаче много ме притеснява тази лесна чупливост и това за водоустойчивостта, а на М8 камерата.
Цитирай
#4

Телефоните на Сони не се чупят толкова лесно, колкото си мислиш. А водоустойчивоста е предимство, а не недостатък, за който да се притесняваш. А и щом ще се ползва за снимки, телефона не е М8.
Цитирай
#5

Благодаря! Най-вероятно ще е Сонито само трябва да реша дали си заслужават 160лв. повече за Z3 вместо Z3 compakt. :Д
Цитирай
#6

Ако искаш голям екран си заслужават. Ако те устройва и малък - не си.

Иначе между М8 и Z3 съм за сонито. Наскоро осъзнах че реално дизайна на ейчтисито е много чепат.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#7

Аз съм твърдо за Z3. Камерата на Sony-то е доста по-добра. Както ти каза колегата телефонът не е чак толкова лесно чуплив, но всичко зависи от теб. Sony-то се пука, а HTC-то се огъва (вдлъбва) и се драска по-лесно.
Ако не ти се дават толкова пари вместо Z3 можеш да погледнеш Z2 който също е много добър и не му отстъпва почти по нищо.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#8

Не бъркай htc-тата с айфоните. Аз не съм видял една огъната М8-ца. Даже не мога да видя начин как ще го огънеш тоя телефон.
А за драскането... ако си го пазиш нито един от двата няма да се надраска. И въпреки това определно смятам стъклото като по-лесния материал за драскане (: (и това ти го казвам като ползвател и на метален и на стъклен телефон - M8 и S6 съответно).

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#9

Нямам в предвид огъване на целия телефон както при тестовете на iPhone, а поява на вдлъбнатини по корпуса в следствие от удар. Не знам дали стъклото е по-лесният материал за драскане, но определено му личи по-малко.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)