Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 Има ли смисъл изобщо, от тази програма!?
   
Или заема само памет.


 
Цитирай
Аксесоари
#2

Спри я от приложения.

Lenovo  P70
Цитирай
#3

Така мисля да направя. Не виждам смисъл от нея. Sleepy
Цитирай
#4

Такива програми са само за наша илюзия Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Спирай я.Имаше един колега който я засече ,че му изпраща смс-и.

Pocophone f1
Цитирай
#6

Да.Спрях я, няколко пъти ме питаше дали да пращам смс, за някакъв абонамент.
Цитирай
#7

Това си е пълна ташъкларъ Big Grin казва ти че всичко е OK и си защитен за твое собствено спокойствие просто Big Grin махайте го разбира се

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#8

Много внимавайте ако решите да прамахвате Security от апаратите си. Програмата е дълбоко вградена във всеки един официален ром и е
свързана с огромен брой важни системни процеси. Най-доброто решение ако не знаете как да я прамахнете е да я спрете. Но ако все пак
държите да я разкарате ви трябва да рут. За да е пълноценно премахването изтрийте и файла nac_server той се намира в system/bin/
Цитирай
#9

просто деинсталирате и двете секюритита от Приложения, рестартирате и всичко е ок

Android4e
Цитирай
#10

аз съм с lenovo vibe x2 но май не мохна просто да ги деинсталирам от приложения....а адски много ме дразни това security

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#11

Спокойноооо. В лолипоп я няма Wink
Цитирай
#12

то и ние нямаме Lollipop Smile

Android4e
Цитирай
#13

аз като влезна в систем ъпдейт ми дава настройки спря :Д май няма и да я имам :Д

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)