Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане на стоковият андроид!!
#1

 
   
 Здравейте!! Искам да попитам има ли начин да се върне стоковият андроид без да се използват каквито и да е програма от компютри? Ако може всичко да става от телефона...!
В момента телефонът е с последния андроид и никога не е бил принсталирван от компютри.. всеки ъпдейт е ставал единствено когато е излизала актуализация!!
Благодаря предварително Smile

Samsung Galaxy Note III 5.0
Оператор Vivacom.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз,нищо не разбрах. Какво точно искаш да направиш? Да се върнеш на по стара версия ли?

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#3

Ти и сега си със стоков софтуер щом си инсталирал само през ОТА официални ъпдейти. 

D_coffee
Цитирай
#4

да със стоковият съм ,но не ми харесва грее ми телефона, започна да забива ии ми се иска да си върна първият софтуер ,но отново да е стоков... тоес без да има намеса на odin и тен подобни програми ,а ако може примерно през recoveri да се върне?

Samsung Galaxy Note III 5.0
Оператор Vivacom.
Цитирай
#5

Ако върнеш стария софт през Один, пак ще е стоков. Това не нарушава гаранцията и не е къстъм софт.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#6

А през рековъри можеш да направиш един ресет, та да спре да ти грее телефона...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#7

А защо не искаш с Один? Заради гаранцията ли? Ако направиш всичко, както е описано в тази тема, тя ще си остане непокътната и няма да имаш никакви проблеми, ако ти се наложи да я използваш (дано да не ти се налага). С Один е лесно и става за 10-15 минути, после правиш един ресет от рековъри и си готов! 

D_coffee
Цитирай
#8

(2015-05-21, 17:02:10)KassappineS написа:  да със стоковият съм ,но не ми харесва грее ми телефона, започна да забива ии ми се иска да си върна първият софтуер ,но отново да е стоков... тоес без да има намеса на odin и тен подобни програми ,а ако може примерно през recoveri да се върне?

Връщане на "заводски настройки", правени ли са..? Ако не, желателно е първо от там да започнеш. Запази си предварително всичко важно от паметта на самия телефон, понеже ще се изтрие.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#9

Често казано не никога не съм ползвал функцията за фабрични настройки мисля ,че е доста добра идея утре отивам да купя 64гб карта с памет и ги правя фабричните настройки..!! Благодаря ви колеги!! Smile

Samsung Galaxy Note III 5.0
Оператор Vivacom.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)