Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Реклами.
#1

Здравейте, 
Срещам следния проблем.... Често като си отключа телефона или когато някой ми звъни и автоматично ми излиза рекламка да си сваля някое приложение от гоогъл плей? 
Как да го реша това много е дразнещо. 
Със с3 нео съм, не е руутнат. 
Моля за съдействие... 
Благодаря предварително Wink 
   
 

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си с някой лаунчър се получава така ...
Цитирай
#3

С Нова лънчър съм, но преди не ми правеше така, дори и на старият ми телефон, който също беше самсунг и бях с новата не ми го правеше това. Няма ли някаква програма, която да блокира такива спамове, реклами и тем подобни?

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
#4

Аз ползвам ТАЗИ ПРОГРАМА, но иска руут.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Искам без руут някакво спасение Smile

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
#6

Не вярвам да е от лаунчъра.С платената версия на Новата ли си?Според мен някое приложение,което си качил на скоро прави тези "мизериики" Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#7

Колега BulleTpro0f, забрави да е от Nova Launcher Prime (ако, си с тази от нашия форум - ГАРАНТИРАМ !!!). Най-добрите приложения за премахване на реклами, според мен - AdAway, модулът MinMinGuard, Lucky Patcher, изискват РУУТ. Може би, ще се повторя или потретя тук в нашия форум, не зная, но в ОС Андроид, пълно щастие без РУУТ - НЯМА! Stolt

Offtopic Не ангажирам никой с мнението си, но за мен РУУТ - означава свобода на действията в ОС Андроид. Smile

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#8

С новата съм от тук, от форума, прайм версията. Не ми се ще да му правя руут, пък и нз дали ще се справя с тази процедура, без да оплескам нещо Smile

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
#9

Като начало махни всички безплатни приложения,които си инсталирал на телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)