Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам нужда от помощ с избора на смартфон.
#1

  Здравейте колеги, първо да започна с това, че доскоро притежавах Моторола Мото Г 2013, но след доста ръчкане го хард брикнах тотално. В съвсем скоро време планирам покупка на нов смартфон, като бюджетът ми ще е около 400, максимум 450лв. Имам нуждата от съвет, защото за мен това е голяма инвестиция(студент съм Big Grin), като не ми трябват невъзможни параметри за малко пари, вследствие от което до 2 месеца телефонът да е бъгясал тотално, а ми трябва телефон, с който да мога да изкарам поне година и половина- 2. Желая телефонът да е издръжлив, да няма лагове, да има що- годе добра камера и естествено да не е пълен с бъгове. Предимство е да е нов, като аз съм се насочил към Моторола Мото Г 2014 (тъй като аз не съм имал абсолютно никакви забележки към старият си телефон, пак съм съгласен да си закупя такъв, но предпочитам да разнообразя) Другите ми фаворити за тези пари са Леново а6000, Леново С850, Самсунг А3 и днес ми направи впечатление Мейзу М1 Ноте. Наистина имам нужда от помощ, тъй като скоро не съм се ровичкал повече а и бюджета ми е ограничен. Благодаря предварително, надявам се да получа адекватни отговори.
   
 

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих ти препоръчал Xiaomi Mi3. Телефончето е страхотно и има отлично съотношение цена-качество като всеки друг продукт на марката Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

Сега видях и Леново А6000 плюс, който заедно с Моторолата сякаш са ми най-големи фаворити, като не знам кога ще пуснат в България 1вият. Благодаря относно Хиаомито, обаче не ми допада като дизайн и марка Sad От Китайците сякаш Леновото са единствените които ми допадат, а Мейзуто ми се стори интересно и иновативно...

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#4

Не знам  до колко си запознат с марката Xiaomi, но това е един от най-качествените китайски производители на електроника ако не и най-качественият. Телефоните им са изработени от качествени материали и имат страхотна сглобка. Хардуерът които използват е марков и е същият като този който се използва във флагманите с цена 1000+ лева. Софтуерът също е оптимизиран и работи много гладко без проблеми. 
С едно изречение: Ако искаш телефон с характеристики и качество на скъп флагман, но не ти се дават много пари Xiaomi е изборът.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#5

В интерес на истината, не съм запознат с Xiaomi толкова добре, колкото примерно Huawei, ZTE, Lenovo и т.н. Сега ще се поразтърся повече за този модел, но иначе приемам и други предложения Smile Благодаря за точните и добре оформени коментари Smile

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#6

Виж и Xperia Z1.
Цитирай
#7

От изброените от теб варианти , Meizu m1 note е най-добрия избор , ако не те бърка размера му , след това бих сложил А6000 . Lenovo P70 също е вариант , но  дали му оправиха проблемите ,не знам , ще трябва да се прочете в темата за Леново Р70 , гледам ,че отново го рекламират усилено .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#8

Тъй като освен Мейзуто нищо друго не ми се стори надеждно, мисля да почакам излизането на Мото Г3, а ако се забави взимам Мейзуто

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#9

Разцъках го Мейзу-то одеве в един офис на Виваком , ами много добър телефон е , за тези пари едно от най-добрите предложения . Moto G 3gen кога ли ще излезе ,още го няма обявен никъде ? От това , което се чува няма да е нещо по-добро от Meizu m1 note .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#10

Има конференция на Гугъл на 28-29 този месец. Можеш да изчакаш и да видиш. Няма как ние да знаем.

Choosing...
Цитирай
#11

Аз съм "за" Moto G2. Ползвал си такъв - харесал ти е. По-новият вариант следва да е още по-бърз и т.н. Основното предимство на Motorola е точно това, което искаш - а именно бърза работа, заради чистия Андроид. Още един плюс - ъпдейтът на Андроида ти е сигурен.

Другите варианти, според мен:

- Nexus 5 (тук отново имаш чист Андроид) (предполагам тук,  във форума ще намериш такъв за бюджета ти, както и в OLX)

- LG G2 (този ти е  500 лв. нов и плюс минус 350 лв. като нов, втора ръка) - доста добър вариант може би в съотношение цена и качества, но не съм ползвал такъв и не съм убеден, все пак)

Moto G2 го има за 360 лв. нов, но версия 8gb, което е малко, според мен. 
Като цяло, като че ли Nexus-ът е най-добър вариант.
В OLX има един Nexus, като нов, 32gb. за 390 лв. 
Цитирай
#12

Moto G 2gen има същия чипсет като G 1gen, така че няма как да е по-бърз .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)