Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 
   

Здравейте. Днес си закупих въпросното леново. Параметрите му като цяло обещаваха нещо много добро(поне според мен) , но телефона има едно такова неприятно зацикляне, забавяне .....незнам точно как да го определя.
Някой има ли възможност да го преинсталира .Все пак очаквах за 8 ядрен тела да лети, но...уви. Някакви идеи да има някой да сподели или вв другия случай евентуално да го преинсталирам чрез някои услужлив колега .
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не от някое качено от тебе приложение?

 
Цитирай
#3

Най-добре дай линк към магазина от който си го закупил.
Ако всичко е ОК и не е менте преинсталирането е лесно.
Цитирай
#4

Тела го взет от познат за 200 кинта. но не е там въпроса. имаше си някакви инсталирани приложения, аз си сложих мой приложения, но нищо притеснително - facebook, viber и други тем подобни малки програмки. но той дори след рестарт има едно такова временно зацикляне,трябва да го почакаш малко да стопли и така.дори при отваряне на галирия пак забива за мако и мен това доста ме изнервя. тела е с 2 г РАМ и 8 ядра. някак неестествено звучи тая машина да прави мизериики. жена ми има S 5-ца и мога да ви кажа че няма нищо общо. а аз все си мислех че ще се доближи като качество
Цитирай
#5

Ако имаш карта памет я извади и виж как се държи апарата без нея. Ако проблемите изчезнат когато е без карта памет,
си свали си всичко от нея на компютъра и направи пълен формат на картата FAT32. След което и върни всичко и я сложи.
Ако проблемите продължават и не се дължат на картата памет направи хард ресет на телефона. Ако и от хард ресета няма
ефект слагаш му едно рековери ,правиш си пълен бекъп и от там нататък вече може да пробваш различни ромове за апарата.
Цитирай
#6

Waooo , хардресет , рековъри ..... малко далечно ми звучат. Няма да се оправя. С картата ще се оправя, сега ще опитам , но с другите съвети няма да мога май май. за това попитах някой дали може да ми окаже съдействие. Благодаря все пак.сега ще тествам
Цитирай
#7

Докъде го докара? Има ли ефект без картата? Хард ресет най-лесно се прави като набереш в диалера ####7777# или ####8888#
И да знаеш ,че ако направиш хард ресет всичко от телефона ще ти изчезне. За другите действия...рековери и флаш пиши на лично.
Цитирай
#8

Пробвах с картата , сякаш работеше по-бързо без нея. Форматирах я , записах си нещата и като я сложих в началото работеше добре , но после след 20-30 мин цъкане пак почна да забозва.не както преди , но пак е достатъчно да ме извади от равновесие. Това с хард ресета неможах да разбера къде трябва да го въведа.има ли някаква опасност нещо да стане,нещо да се прецака на тела или....... Вероятно ще опитам и с това
Цитирай
#9

ако картата е дефектна, може да се държи по описания от теб начин.Предлагам ти да махнеш въпросната карта и без това имаш достатъчно място на вътрешната памет.Идеятя ми е да се увериш, че телефона се държи добре без картата памет, поне ден-два.Ако нещата са добре когато е без карта, то ще трябва да ти препоръчаме друг модел.

Ще ме извиняваш но съм любопитен дали наистина имаш оригинала на този модел, ако ти е възможно дай линк на модела който прилича на твоя телефон.За да сме сигурни че те напътстваме правилно.

LeNoVo A8(806)_root / А3000_root
Цитирай
#10

http://m.aliexpress.com/item/2003607954.html
Ей такъв е. Същия. Ще пробвам без карта
Цитирай
#11

Щом е такъв е оригинален ,особено ако е закупен от този продавач. Не знам докъде си стигнал с манипулациите и има ли положителен ефект,
но да знаеш ,че няма нищо притеснително от връщането на системата в начално състояние със изтриване на всичко (на това се вика хард ресет).
Цитирай
#12

Ако го направя хард ресет после предполагам че няма да имам гугъл плей , картите , незнам с бг менюто дали ще остане. Ако не те притеснявам може ли да ми обясниш точно какво трябва да направя и какво да очаквам след това дори ако искаш на ЛС.Благодаря предварително
Цитирай
#13

Ще ми обясни ли някой как точно да правя хард ресет и какво точно да очаквам след това, евентуално как да си сложа google play, карти и т.н. . или евентуално къде мога да отида да ми го направят , защото не сум много уверен в себе си и най-вероятно няма да успея да го наглася
Цитирай
#14

Настройки-Архивиране и нулиране-връщане заводски настройки. Преди това бакъп на данните от телефона, защото при ресет се изтриват.

 
Цитирай
#15

много скромно. няма да се оправя : бекъп туй онуй . попитах ще ми изчезнат ли карти , google play
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)