Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спешно Lg leon vs Lg g2 mini
#1

 
   
 Здравейте ще се взема един от следните телефони Лг леона 150 чисто нов,Лг минито 200 втора ръка.Въпроса ми е заслужават ли си 50-те лева в повече за ползван телефон много ли е по добър от леона който е с Лолипоп и е почти сходен на минито.Спешно ми трябва отговор.Благодаря ви Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Единствено батерията може да наклони везната към минито. И дисплея е малко по-голям. Иначе аз съм за леоната.

Choosing...
Цитирай
#3

Мерси и аз май към него се ориентирам но ако може и още някой да се икзаже Smile
Цитирай
#4

Сравнени на хартия  от двата телефона минито е по-добро, но и с 12 месеца по старо (по представяне на пазара), CPU и GPU са подобни като производителност, но бих избрал леон- заради новите чаркове. В крайна сметка минито има само мааалко по-добри CPU и GPU, версията на андроид, и е година по-ново. А според зададения въпрос- бих взел чисто новото и с 50 лв. по- евтиното.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#5

G2 mini има по-добри камери , Gorilla glass 2 и много добра батерия като нова (при втора употреба не се знае вече) Всъщност Leon -a се предлага с различни процесори и камери 5 и 8Мр , откъде ще го взимаш , защото цената му е над 200лв. навсякъде ?

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#6

От вивакома с четириядрен на 1.2 и 5мп камера
Цитирай
#7

Взимай леона, ако не ти харесва, продай го и си купи мини

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Това е проблема че леона го взимам нов за 150 и ако го ползвам малко и реша да го продам повече от 110-20 няма да му се вземе и няма смисъл да губя пари,ако минито е по-добро направо него да купувам Smile
Цитирай
#9

Леон-а в момента е на промоция , иначе цената му е доста по-висока . С 2 годишен план към Виваком даже е около 60лв. в брой. Ако е с чипсета Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 ,както го дават по спецификациите, направо си е пушка телефончето .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#10

Аз също бих взел LG Leon хем икономисваш пари, хем взимаш чисто нов телефон. Реалната му цена е 259 лева в технотата.
Единствено камерата му е по-слаба друго нищо.
Цитирай
#11

Ами незнам предполагам че е с този чипсет от виваком е взет и аз го взимам от един човек за 150.Предполагам че ще го взема пък дано не ме разочарова много..
Цитирай
#12

Ако е  LG Leon H324 процесорът е на МедиаТек 6582 и е клокнат на 1.3Мхц , така и го обявяват във Виваком . Моделът с Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 e H340N и има LTE .

PS. https://reviews.kaldata.com/%D1%80%D0%B5...vu556.html

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)