Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sense 7 - Blinkfeed launcher
#1

 
   
Sense 7 - Blinkfeed launcher



Няма значение с каква марка телефон сте!

Не е нужен рут!

Нужно е само да сте с Андроид 4.4 или по-висок.



[Изображение: Screenshot_2015-05-22-10-42-34.png] [Изображение: Screenshot_2015-05-22-10-42-42.png]
[Изображение: Screenshot_2015-05-22-10-42-47.png] [Изображение: Screenshot_2015-05-22-10-43-06.png]

Изтегляте всички приложения, поставени най-долу в поста. Инсталирате ги всичките, след което натискате хоум бутона и избирате Blinkfeed да заърши действието. Екраните са празни и трябва да си ги подредите. Ако желаете да използвате иконките, които са и на екранните снимки, можете да ги изтеглите, чрез кликане върху всяка от тях:

[Изображение: app_00_camera.png] [Изображение: app_00_sms.png][Изображение: ic_launcher_phone.png] [Изображение: icon_launcher_browser.png] [Изображение: icon_launcher_car_dock.png] [Изображение: icon_launcher_folder.png] [Изображение: icon_launcher_music.png] [Изображение: icon_launcher_picture.png]

Ако ви харесва как изглежда, при следващото натискане на хоум бутона изберете винаги да се завършва действието чрез Blinkfeed.
Ако желаете на екрана с новини да се покаже часовника, изберете този екран да е начален, и той ще се опяви сам.
  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Изтеглете и инсталирайте:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://forum.xda-developers.com/android/...5-t3049438

HTC Desire S Stock Android ICS 4.0.4 Sense 3.6  ----->  HTC One X MaximusHD 21.0.0 Android JB 4.2.2 Sense 5  ----->  Samsung Galaxy S5 Stock Android Lollipop 5.0 -----> Samsung Galaxy S8 Stock Android Oreo 8.0 -----> Samsung Galaxy S10 Plus Stock Androd 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Идеален,върви прекрасно,всичко е 6 

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#3

Всичко работи перфектно дори на китаец, но как да сменя иконите на приложенията?
Цитирай
#4

Иконите ги сменям с ето тази безплатна ПРОГРАМА.
Свали си иконките, които съм прикачил, отвори програмата, избери на коя програма искаш да смениш иконката. Избери change icon, избери галерия, избери самата иконка от галерията, и избери ОК горе вдясно. Изчакваш 5 секунди да ти покаже някаква рекламка и ти изписва че имаш създаден пряк път на екрана, и така следващата ...

HTC Desire S Stock Android ICS 4.0.4 Sense 3.6  ----->  HTC One X MaximusHD 21.0.0 Android JB 4.2.2 Sense 5  ----->  Samsung Galaxy S5 Stock Android Lollipop 5.0 -----> Samsung Galaxy S8 Stock Android Oreo 8.0 -----> Samsung Galaxy S10 Plus Stock Androd 10
Цитирай
#5

А може ли да се свали само уиджета за времето и да се ползва само той ?


Цитирай
#6

Може, разбира се. Сваляш двата файла и ги инсталираш. Единият е Zooper Pro, а като го отвориш приложението си избери Galaxy S6 скин за времето Wink

Zooper Pro

Galaxy S6 скин

HTC Desire S Stock Android ICS 4.0.4 Sense 3.6  ----->  HTC One X MaximusHD 21.0.0 Android JB 4.2.2 Sense 5  ----->  Samsung Galaxy S5 Stock Android Lollipop 5.0 -----> Samsung Galaxy S8 Stock Android Oreo 8.0 -----> Samsung Galaxy S10 Plus Stock Androd 10
Цитирай
#7

Стана, Благодаря ти.


Цитирай
#8

А защо не се показват препоръките за ресторанти?
Гледам в настройки има една опция : уведомление за заключен екран - Пакет - време за хранене - незнам дали е същото като "mealtime/какво да похапнем/препоръки за ресторанти" от предишните версии на sense-а ама уж имам сложена отметка а нищо не ми се показва ?
Идеи
Цитирай
#9

На htc със sense 6 не върви. Вече било инсталирано същото приложение(clock widget-а)

hTC Desire 510
Цитирай
#10

Ако ги инсталирам на HTC Desire 610 с Sense 6 ще се надгради ли до 7 ?

HTC Desire 610
Цитирай
#11

Как се деинсталира?

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4
Цитирай
#12

Нищо не работи, изтеглих всичко, инсталирах всичко като дам home бурона не ми излезе никво blinkfeed а някво home screen и като избрах home screen нищо не е като sense и нито времето нито икони нишо не работи

Добре де никой ли не иска да каже как става, правя всичко както е описано, инстслирам всички .apk файлове, давам после home бутона избирам home sense да ми е лаунчер завинаги и до там. На екрана имам само google play не ми дава да се логна в htc акаунта нито приложебието за времето работи нито нищо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)