Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg G3 Камера
#1

Пичове здравейте , може да звучи тъпо ,но  не знам  защо камерата спря да записва в raw формат след ъпдейт към Лолипоп ,нещо аз ли съм му скапал или й при вас е така и как мога да го оправя . 
 

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Ама тя никога не е могла да записва в такъв формат. G4 е първия, чиято камера може

Xiaomi 12
Цитирай
#3

(2015-05-22, 15:16:46)hercules16 написа:  Пичове здравейте , може да звучи тъпо ,но  не знам  защо камерата спря да записва в raw формат след ъпдейт към Лолипоп ,нещо аз ли съм му скапал или й при вас е така и как мога да го оправя . 
 

Нещо се бъркаш... Както е уточнил и колегата преди мен, RAW формат на запис е въведен в G4. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#4

Да ,моя грешка dng формат.

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#5

някакви трикове за камерата да има. нов собственик съм и мисля че имало начин да снима със жест или като кажеш някаква дума. някакви екстри към селфи камерата има ли, ефекти нещо

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#6

Да има начин колега. Отваряш камерата> натискаш в горен десен ъгъл трите точки> настройки> 4-та икона от ляво надясно.
Снимка:
[Изображение: qEgX4Vn.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#7

супер благодаря това не го бях видял. а мога ли да си правя скрииншот на екрана или ми трябва допълнителна програма.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#8

Можеш като задържиш power buttun + vol down бутона на съответния екран, който искаш да снимаш. Изчакай поне 3-4 секунди.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#9

Мерси стана Smile

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#10

Здравейте и от мен. Имам въпрос към всички притежатели на тази малка телефон и на този модел. От известно време имам проблем с камерата на телефона. Когато я включа, телефона ми забива, дава черен екран и повече не иска да се включи. Трябва да махна цялата батерия и пак да я поставя, за да мога да използвам устройството. В рамките на 30 мин., това се случи 3 пъти. Искам да попитам някой има ли същият проблем като мен и какво да направя по въпроса Smile Благодаря редварително за отделеното време.
Цитирай
#11

Никога досега не ми е ставало така

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#12

Отиди в настройки -> приложения-> общи >> намери приложението камера. Изчисти данните и виж дали ще ума резултат.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#13

Май никак не съм доволен от камерата на това нещо. Снимките са едни бледи такива, а видеото хич го няма. Всичко е на макс. Възможно ли е да има точно 2 настройки на кръст. Досега бях със самсунг галакси нот 1 с 8мп и имаше около 10на настройки за бутане и правеше супер по хубави снимки от този. Някакви идеи, с друга програма може би или де да знам. Много съм разочарован честно.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#14

Здравей,

на мен също не ми харесваше телефона в началото как снимаше, но след това коато си поиграх малко всичко си дойде на мястото.1-во винаги снимам на 10мп(4160x2340).2ро когато снимам близък предмет през деня всичко е на auto, ако е малко по тъмно винаги пускам hdr on..3то използвам фото редактори за до изпипване на настроиките( pic say pro, както и cameringo+).Ще кача няколко снимки за да видиш разликите.
Първата снимка е с настройка hdr on (на auto излезна много тъмна) [Изображение: 8072593M.jpg]
Ето давам ти друг пример тук е отблизо през деня и всичко е на auto
[Изображение: 8144789j.jpg]И един последен пример: при първата снимка всичко е на auto (изглежда доста бледо наистина)
[img][Изображение: 20150507_1518384ydGkRL_sredna.jpg][/img]
ето същата снимка след обработване с pic say pro (настройка saturation на 100%)
[img][Изображение: 20150507_151838-picsaybdqDclv_sredna.jpg][/img]
А самата програма cameringo+ също има адски много полезни настройки.
Надявам се да съм бил полезен Smile

P30
Цитирай
#15

С кучето изглежда най добра и незнам какви всички настройки имаш предвид на камерата след като те са точно две. Искам да си отворя камерата да снимам и да излезе хубаво без да се налага да обработвам след това снимките ако има отделна програма за камерата с която да снима по добре сподолете.
 cameringo+ има настройки в нея освен ще си поиграя да видя какво ще излезе ама не е нормално телефон с пиксели и за 1000 лева да има 2 настройки и да прави скапани снимки

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#16

Здравейте!
Не знаех дали да създам нова тема и затова пиша тук.
Искам да ви попитам възможно ли е slow motion клип да се запази и изпрати със същата забавена скорост на друго устройство?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#17

Не. Слоу моушъна го показва само с вграденият видео плейър. С всички други си е нормално видео .

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#18

...Освен ако не свалиш видеото и с програма не му намалиш кадрите в секунда. Видеото се записва с 120fps можеш да го намалиш до 30/60fps и ще постигнеш желания резултат.

HTC Desire -> HTC Evo 3D -> LG G3 -> Samsung Galaxy S8
Цитирай
#19

Как мога да пусна светкавицата,без да правя снимки ?
Цитирай
#20

Фенерче?
Цитирай
#21

Здравейте ! Имам един проблем при запис на клип. Много често след заснимане клипа при възпроизвеждане се извърта на 90 градуса въпреки ,че снимам по указание т.е. с долния край на тел. надясно. Не всички клипове стават така, но е адски дразнещо. Как да оправя проблема ?
Телефонът не е рутнат.
Цитирай
#22

Как се пуска само фенерчето без да тегля допълнително приложение?

LG G3
Цитирай
#23

Мисля, че няма как без приложение.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#24

(2015-06-30, 12:30:55)mar80 написа:  Как се пуска само фенерчето без да тегля допълнително приложение?

Ако си с ROOT и имаш инсталиран G3 Tweaks Box, в него има опция за извеждане на фенер.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#25

Рома на Vargala е ъпдейтнат и има фенерче в quick toggles.

Nexus 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)