Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Z1 vs HTC Desire 820 vs Note 3
#1
Exclamation 

Така ето как седят нещата. Аз имам Z1, но ми се иска да го заменя. Харесал съм си Desire 820, но не знам дали си струва да дам Z1 за него. Затова искам мнение.
Много ми харесва HTC - то...
Но...и Note - a никак не е зле...
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом много ти харесва вземи го!
Малко кон за кокошка, ама хайде. Важното е да те кефи

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Защо така мислиш? Big Grin Заради изработката на Z1 - та ли?
Цитирай
#4

Защото з1 е по-добър телефон и дори е водоустойчив, а това htc има по- слаб процесор и може би малко по-добър дисплей само от към ъгли на виждане.

Не си струва, имаш си един хубав гъзарски телефон

Enduro
Цитирай
#5

Как по - слаб нали пише Octa core - демек осем ядрен на четири на Сонито.
Или аз съм се объркал...
Цитирай
#6

Не видам смисъл да сменяш висок клас флагман телефон за среден клас телефон. HTC-то не превъзхожда по нищо Sony-то освен по технологията за дисплея. Ако ще сменяш Sony-то за HTC, то гледай да е някое от One серията.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#7

Това, че има повече ядра не означава, че ще е по-мощен.
Iphone имат две ядра, но две мощни ядра, докато повечето андроид чипсети са с две по-мощни ядра и другите са слаби, които ги има колкото да подпомагат

Enduro
Цитирай
#8

Ясно...Добре...Благодаря за мненията ще помисля и ще видя...

А какво ще кажете за Samsung Note 3?
Цитирай
#9

Заслужава си, заради по-добрия и голям дисплей

Enduro
Цитирай
#10

Добре значи ще се ориентирам натам...

Принципно продавам и Z1 и S4, за да си взема Note 4, но нещата нещо не се получават и ще залагам на евентуален бартер...
Цитирай
#11

За Note 3 си заслужава,ако по-добрият диплей и камера са ти нужни Smile .Но за HTC-тo няма смисъл...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#12

Ами да харесва ми...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)