Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio 5300 Приложението "Телефон" спря да работи
#1

Здравейте,
след проведен изходящ разговор, телефонът ми се рестартира сам и после същото продължи да се случва през интервали от 2 до 30 минути. Опитах да го рестартирам аз, но той блокира и след 10-ина минути се рестартира. И така няколко пъти. Опитах да проведа разговор, но тогава ми излезе: "Приложението 'Телефон' спря да работи", както и Приложението 'Контакти'. Въпреки това, разговорът се осъществи, но при черен екран и на високоговорител (което не знам как стана). През това време пак се рестартира. Случиха се и други ненормални и необясними (за мен) неща ... Най-накрая извадих батерията, изчаках го да изстине (беше станал горещ) и пак я сложих. От тогава насам всичко е нормално. А и това авто-рестартиране се случва веднъж на седмица или 10-ина дни, но не ми пречи.

Бих искала да знам каква е вероятната причина за случилото се (продължи няколко часа) и дали проблемът е в телефона или в батерията или някъде другаде. През цялото това време всички други приложения си работеха нормално. Не знам дали пак ще се случи и кога, но ми се ще да мога да го предотвратя, ако знам за какво става въпрос или поне да съм подготвена как да реагирам.

Ще се радвам, ако някой е имал подобен проблем или знае или предполага на какво се дължи, да сподели впечатления или насоки, препоръки.
Благодаря!


   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Това Prestigio не е ли китайска работа Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

НЕ! Телефонът е добър! Бих казала, че стойността му е по-висока от цената. Имам го от година и половина и съм доволна, защото ми служи вярно. Случаят, който описах е изключение, а не правило. Затова и търся да разбера причината, защото тя не е в качеството на телефона. Зададох въпроса си тук, защото очаквам някой да се отзове чистосърдечно, а не с хапливи подмятания!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)