Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със звука от високоговорителя
#1

 
     
   Здравейте.
Имам следния проблем при слушане на клипове(Ю-туба),при позвъняване(мелодията) и други звуци,високоговорителя пращи,а на слушалки няма проблем. Трябва да го намаля доста за да го няма това дразнещо пращене. Чудя се при всички ли е така или вероятно имам проблем със самия високоговорител и да го връщам за ремонт ?
Благодаря  Smile
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен няма такъв проблем.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#3

Не е нормално да пращят високоговорителите. При мен няма такива проблеми. Не съм много компетентен, но мисля, че е най-добре да гозанесеш в сервиз.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#4

Абсолютно не е нормално да пращи или каквито и да са подобни звуци.
Връщай за рекламация.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#5

Оставих телефона за сервиз на "Теленор".Все още не съм го взел,но информацията която ми върнаха е,че върху телефона е правено: "Заключение от сервизен инженер : SAMSUNG Galaxy S6 edge s/w update,сменен заден панел.тест" , какво значи това ако може някой да ми преведе, задния панел имали нещо общо със високоговорителя (дали са заедно ?)
Мерси  Storstark

Добре взех го вече телефона за сега всичко е Ок с него, надявам се да нямам повече проблеми . 
Цитирай
#6

Означава че са ти ъпдейтнали телефона и че са сменили задния панел. Това обаче как ще повлияе на високоговорителя не ми е ясно, тъй като доколкото аз съм запознат говорителя няма общо със задня панел.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)