Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вътрешна памет Allview P5 Life
#1

 
   Преди време си закупих телефон allview P5 LIfe. Той има памет 5 гб. а аз му сложих още 8 бг. но проблема ми е , че всички приложения отиват във вътрешна памет която е от 1 бг. Свалих си приложение clen master, което мести част от приложенията, но пак не остава достатъчно място за следващото приложение и така не мога да използвам телефона пълноценно. Моля за малко съвет какво мога да направя. Мерси.
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Влез във настройките > Диспечер на приложения и от там може да цъкнеш ''Move to SD Card'' или ''Премести до СД картата''.Аз нямам такава опция,защото нямам СД карта,но знам че сигурно може и да стане.Ако не стане изтегли някое приложение от Google Play-а.
Цитирай
#3

И пак вътрешната ми памет е пълна, някакви други предложения. Моля .
Цитирай
#4

Прочети тази тема и може да се ориентираш какво трябва да направиш да си увеличиш вътрешното пространство.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1086113
Цитирай
#5

Това е много добре само, че моя телефон е с чип MT8382  да ли може малко информация и за този модел. МОЛЯ.
Цитирай
#6

v_savov67 Здравей нищо не ти пречи да опиташ в което съм почти сигурен че ще се получи. Единствено може само да спечелиш,а дори и да не стане нищо не губиш.Само задължително си направи бекъп на рома преди това, за да няма след това тема как да си оправя телефона.Това което трябва да направиш е само да извлечеш EBR файловете да ги промениш и след това да ги върнеш след флаш в телефона ти. Твоя чип на телефона е MT6582.
Allview P5 Life Device Specification Network Band : GSM 850/900/1800/1900MHz + HSDPA 900/2100MHz Operating System : Android v4.4.2 (KitKat) Processor : 1.3GHz MTK6582, Cortex-A7 Quad Core Screen Size : 4.5 Inches, 480 x 854 Resolution Camera : 8.0MP Primary Camera + 2.0MP Secondary Camera RAM : 1 GB GPU : Mali-400 MP2 Dimensions : 133.15 x 66.4 x 9mm Weight : 127 gram Features : New allview p5 life Comes With:- 1 x Phone 1 x AC Power Charger Adapter 1 x Battery 1 x Earphones 3.5mm 1 x USB Data cable 1 x allview p5 life English User Manual
Ако все пак мислиш че не можеш да се справиш по добре потърси човек който може.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)