Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мобилно приложение на Bulsatcom
#1

  Здравейте! 
Използвам въпросното приложение още от както е излязло и до сега не съм имал проблем. До сега...
Проблемът е следния. От няколко дни приложението при мен няма нито звук нито картина. Има информация за актуалните предавания, която системно се рефрешва, но реално гледам черен екран. Проблемът е локален навярно, а телефонъ е Ноут 3. Инсталирайки приложението на Ноут 1 , си върви без проблем. Чистих кеша, преинсталирах самото приложение, рестартирах многократно, ефект нулев. Чудих се дали не е от някой актуализации, които устройството е изтеглуило и които пречат на работата на приложението. Някой имал ли е подобен проблем и имате ли идея на какво би могъл да се дължи.
Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това на мобилен интернет или на WiFi се случва?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Здравейте,и аз имам същият проблем с приложението на булсат.Отначало вървеше само на wi-fi без проблем,после спря. приложението при мен няма нито звук нито картина. Има информация за актуалните предавания, която системно се рефрешва, но реално гледам черен екран и нищо.Чистих кеша, преинсталирах самото приложение, рестартирах многократно, ефект нулев. Чудих се дали не е от някой актуализации, които устройството е изтеглило и които пречат на работата на приложението?GSM e Samsung Galaxy S3 Neo. Най-странното е че вървеше без проблеми около седмица и изведнъж спря?!
Цитирай
#4

А като цъкнеш горе в ляво на каналите можеш ли да ги сменяш, пробва ли на други канали?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

да мога да сменям каналите но едно и също черен екран и без звук
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)