Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. Закупих си въпросният лаптоп от Emag. Всичко е идеално само не знам, защо нямаше диск в кутията, но както и да е. Инсталирах си всичко ОБАЧЕ имам един странен проблем. Нали за да използвам F - бутоните примерно за намаляване на яркостта и т.н. трябва да се използва Fn бутонът, но при мен е обратното. За да използвам нормално F - бутоните трябва да задържа Fn, а за да използвам функциите на лаптопа не е нужно да задържам Fn. Някой може ли да ми помогне, защото това ми е проблем и ми е нужно да е както трябва.  
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е настройка в BIOS, потърси там.

Huawei P10
Цитирай
#3

Другото, което може да бъде е ако има FnLock на клавиатурата, но по-скоро биоса, да.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#4

Благодаря. От биоса беше Smile Да попитам също така, в книжката за ръководство е обяснено нали кое какво е по лаптопа, но ми направи едно впечатление, че пишеше, че има Leap Motion. Включвало се било чрез Fn + Space, но нищо не става. Инсталирах си и приложението, но нищо не мога да направя. Дали е вярно или майтап, хаха ?
Цитирай
#5

С какъв процесор ти е лаптопа

Huawei P10 Lite
Цитирай
#6

Intel Pentium N3540 2.16ghz ама стига и до 2.7 което ми е малко странно хаха 4 ядрения процесор е
Цитирай
#7

Има функция турбо бууст затова стига да 2.7,малко повече инфо да ми дадеш за лаптопа как е сглобката добра ли че и аз мисля да взимам такъв но с друг процесор

Huawei P10 Lite
Цитирай
#8

Аз лично съм доволен много. Лаптопа е чудесен и всичко върви гладко. В интернет всичко си зарежда веднага, клиповете си вървят спокойно на 1080p, ще се ползва предимно за интернет и филмчета. За цената си е перфектен ! 500 гб място си има и всичко му е супер. Само това са Leap Motion не разбрах, защо в книжката го пише ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)