Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с бутона за включване!
#1

 
   Здравейте, при моя телефона се появи следния проблем-вече два пъти телефона в рамките на няколко часа се рестартира, постоянно му премига дисплея и се заключва, не мога да набера никой защото прекъсва набирането и отново се заключва телефона. Когато задържа силно натиснат бутона за заключването няма проблем и си работи, и след като минат няколко часа се оправя и работи нормално! Въпросът ми е дали е проблем в този бутон или има нещо със софтуера? 
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Първото нещо което е задължително да пробваш е преинсталиране на телефона.
Ако не се оправи, тогава става ясно, че проблема е хардуерен и ще трябва намеса на сервиз.
Цитирай
#3

Ами сега му върнах фабричните настройки и ще видя дали ще го направи пак!
А тези телефони подлежат ли на ремонт?
Цитирай
#4

По принцип подлежат, но зависи от сервиза и къде ти е гаранцията.
Цитирай
#5

Гаранцията е към Теленор Smile
Цитирай
#6

Техния сервиз вече може да ремонтира Xperia телефони
Цитирай
#7

Аз предлагам да пробваш без карта памет много често се случва при лоша мемори карта Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Ами честно казано махах картата след като прави така и сега няма проблем, но също така съм и върнал фабричните настройки!
Цитирай
#9

Карай известно време и после я сложи и ще знаеш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

А според мен му няма нищо на бутона ти, нещо софта се е сбъркал за момент. На предния ми телефон беше се получило нещо такова, след което 60% от заряда паднаха за 20 мин без да правиш нищо и беше загрял брутално. След рестарт се оправи, а ти чак фабрични си връщал, слагай си картата и си свиркай.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#11

Аз го рестартирах няколко пъти и дори го изключвам и той се включва сам, както си седи ! За това си мисля че е нещо бутона!
Цитирай
#12

Носи го в сервиз, това си е фабричен проблем на модела. Ако не могат да го оправят в сервиз у България, ще ти го сменят така че си направи копие на информацията

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#13

Вече от два дена след връщане на фабричните настройки не го е правил този проблем! Ако го направи още веднъж ще го занеса!
Цитирай
#14

Занесох го в сервиз, защото направи същия проблем! Казаха че ще го тестват и ще ми го оправят или сменят!!!
Цитирай
#15

Оказа се според сервизните специалисти, че телефона е със сменян дисплей(дори и датата са ми написали кога е сменен), как са разбрали незнам. Но пишат ,че не е оригинален и е лепен със силикон , а аз нз да ми е сменян дисплея!!!
Цитирай
#16

Сещам се за един колега дето имаше проблем с копчето и понеже не можеха да го оправят направо му бяха дали нов телефон.
Та аз съм със същия проблем. Тела ми е в сервиз вече седмица и нещо и се чудя вече могат ли да ги оправят? Някой знае ли ? От Теленор е телефона.

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#17

Аз бях/съм/ колегата. Какво му е на твоя бутон? При мен беше някак си...хлътнал, работеше, но не всеки път. На 11тия ден мисля, че ми се обадиха да отида да си взема апарата... Ако има проблем и не могат да го оправят ще ти дадат нов телефон, може като на един друг колега - направо Z3C Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#18

Същата работа. Даже тъкмо го бях дала ,че умря нещо, върнаха го преинсталиран и със сменена батерия ,че гръмнала нещо.... И като отидох да го взема чак се сетих ,че копчето беше зле. а го отлагам ремонта доста време.. Смяната на батерията стана за седмица точно. Сега минава седмица и половина и имам смс само ,че е пристигнал в сервиз....ама нали са празници , та ще видим

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)