Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с обхвата
#1

 Телефона го имам от 3 години и съм слагал различни ромове. Миналата година за пръв път му сложих Cyonogen  и от тогава му пада обхвата чат пат. От нищото се случва и не съм намерил начин да го оправя. Всякакви други ромове съм слагал , навсякъде се получава. На някои по често на някои по рядко. Искам да попитам има ли вариант да е прецакана антената. Също така , тъй като прочетох в една тема за леново със подобен проблем , че има вариант  сим картата да е стара и да е от това , а сим картата е от 3 години също. Ще се радвам ако някой помогне. Smile
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Със стоков ром имаш ли проблею с обхвата пак?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

И най-вече пробвай с друга карта.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Честно казано , не съм пробвал стоков ром , защото изобщо не ми харесва , но ще си направя експеримент. ИНаче бях дал телефона на приятелката ми да го ползва 2 месеца и на нея вначалото го правеше тоя проблем , но след известно време спря и най-много 1-2 пъти за месец да е го правил. Но като си го взех аз си зачести отново.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)