Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скриване на приложения от екрана?
#1

Здравейте! Имам няколко питания, свързани с това телефонче, на което съм собственик от днес. Досега все съм бил на Samsung (последно бях на S4) и сега някои разлики ми идват в повече, та имам нужда от малко помощ.

Най-напред - защо няма бутон All Apps, както повечето Android телефони? Смисъл, бутон, който просто да ти отваря прозорец с всички инсталирани приложения? И не говоря за тези, които се намират в Settings -> Apps, а за онзи бутон, който обикновено е долу в средата на началния екран? Има ли опция да се постави такъв? Може би с някакъв launcher или нещо от сорта?

След това - как да махам приложения от екрана, без да ги деинсталирам или да ги слагам в папки? Има ли и опция за скриване на дадени приложения?

И накрая - има ли widget за фенерче, което да пускам само с един бутон?

Ще съм благодарен за всяка оказана помощ :-)
Цитирай
Аксесоари
#2

All apps не е ли само на самсунг?Самсунга не е критерий за най великото което си виждал в андроид телефоните,било то и S4.Този телефон може всичко просто иска да се промени навика на работене с него.Фенера ти се включва дори и при изгасен екран  с комбинация бутон за усилване на звука и среден бутон.

Pocophone f1
Цитирай
#3

Като тъп айфон е направен ... хтц-то ми беше с 3 пъти по-як интерфейс, а тука всичко ти е нагъчкано на екраните и нямаш меню ама му свикнах

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#4

Менюто е без app drawer като повечето китайци. Ако не ти харесва си свали лаунчър и си готов. Например apex, nova, golauncher....
Цитирай
#5

Като не искаш да ти са директно иконите на екрана , правиш си една папка и ги преместваш там. Аз съм си категоризирал иконите в няколко папки , а най използваните икони са ми директно на екрана.

(2015-05-25, 21:53:51)BGTitan написа:  След това - как да махам приложения от екрана, без да ги деинсталирам или да ги слагам в папки? Има ли и опция за скриване на дадени приложения?

Като махнеш приложението от екрана без да го сложиш в папка , от къде ще го стартираш ако ти трябва?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#6

(2015-05-26, 01:35:07)pavlin0 написа:  All apps не е ли само на самсунг?Самсунга не е критерий за най великото което си виждал в андроид телефоните,било то и S4.Този телефон може всичко просто иска да се промени навика на работене с него.Фенера ти се включва дори и при изгасен екран  с комбинация бутон за усилване на звука и среден бутон.
О, поне аз за пръв път виждам да няма App Drawer или All Apps или нещо от сорта на Android телефон. Не съм слуга на марките иначе, просто досега най-удобен ми бе Samsung< иначе преди съм имал HTC и LG. Благодаря за обяснението за фенера, не го знаех :-)


Цитат:Менюто е без app drawer като повечето китайци. Ако не ти харесва си свали лаунчър и си готов. Например apex, nova, golauncher....
Това и сторих, благодаря. Пробвам различни лаунчъри в момента и поне засега всички са по-добри от вградения.


Цитат:Като махнеш приложението от екрана без да го сложиш в папка , от къде ще го стартираш ако ти трябва?
Ами, при Samsung поне (мисля, че и при LG) има опция "Скриване на приложения". И просто ги скриваш, защото знаеш, че няма да ги ползваш. Има един куп такива, които никога няма да ползвам, но идват вградени. Но и тук ще му намеря цаката някак ;-)

Сега остава да видя защо батерията пада така бързо, въпреки 4000-те хиляди Big Grin
Цитирай
#7

провери какво не е наред, защото точно от батерията не би трябвало да имаш оплаквания Smile

Android4e
Цитирай
#8

Инсталирай си лаунчър, аз ти предлагам Nova Launcher >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1143354

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Сега ще пробвам Apex, изглежда ми добре!

P.S. Пробвах няколко и останах засега с S Launcher, който явно ми допада, щото съм свикнал със Samsung-ския launcher Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)