Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата моля за помощ
#1

 
1.Има ли някой закупил въпросният телефон от Теленор(Глобул)  ? 
2. Камерата не фокусира и прави снимките замъглени 
Цитирай
Аксесоари
#2

Връщаш го с гаранцията, но ако само правиш снимките на светло. Аз не мога да направа нито една хубава снимка на тъмно или още повече на лампи.
Телефона е чисто нов, не е редно ти да си оправяш проблема след като това си е техен проблем.
Цитирай
#3

Взех го преди два месеца от Теленор и имам проблема с камерата (черен екран). При мен фокуса работи. Утре влиза в сервиза.
Цитирай
#4

тези глобулските с кои firmware sa PDA : I9301IXCUANJ4 SCS: I9301IOXXANI3 или PDA :I9301IXXUANH1
CSC : I9301IOXXANH1 може да проверите Клавиатура където се набира номер въведете *#1234# ако може да ми кажете Благодаря
Цитирай
#5

С PDA I9301IXCUANJ4
Цитирай
#6

моя с PDA I9301IXCUANJ4 камерата не тръгва пък хич ама сега ще му го сложа да не направят проблем и преди рам ми беше 1.5 сега 1.35 ..
Цитирай
#7

Вдигнал съм ръце ! Не е нормално да даваш пари за нов телефон на който камерата му работи когато е на кеф. Имам съмнение, че няма да оправят проблема, а само ще направят hard reset.
Цитирай
#8

трагедия това ми излиза Предупреждение Възникна грешка със камерата Рестартирайте Камерата
Цитирай
#9

Колеги, да не Ви разочаровам, но моя телефон е вече трета седмица в сервиз и явно няма решение на проблема с камерата. Направете следното нещо: включете камерата, нащракайте няколко снимки. След това проверете процесите, и ако имате следния: mm-qcamera-daemon телефона Ви е за сервиз. Или просто след използване на камерата си рестартирате телефона и този процес изчезва - иначе ще ви източи батерията много бързо и ще блокира телефона. На мен ми омръзна да рестартирам и затова го занесох в сервиз.
Цитирай
#10

Този процес е там защото най-вероятно имаш Viber. А първо опита ли фабрични настройки ?! И имам един много добър приятел, знае решението на абсолютно всеки проблем и абсолютно всичко освен бъдещето, а той се казва чичо гугъл.
Цитирай
#11

Не е сигурно, че проблема идва от Вайбър. А и да е проблемен Вайбър за SIII NEO, защо от Самсунг не казват, че телефона им не поддържа Вайбър и всеки да си избира дали много държи на приложението или на марката?
Цитирай
#12

Държа телефона ми да работи и ползвам Messanger, не знам какво сте го обикна ли Viber.
Цитирай
#13

Ще изчакам отговор от Krasiman относно "ремонта". Имам позната която си взе note edge от Теленор и има проблема с камерата Big Grin. Днес махам Viber за тест.
Цитирай
#14

Всеки има право на избор. Трябва да е ясно преди закупуването на нещо, дали е функционално спрямо индивидуалните нужди на всеки. При сегашната ситуация, утре на пример може още някое приложение да скапва телефона и от Самсунг отново да няма реакция. Вместо да си оправят софтуера, те си мълчат.
Цитирай
#15

Когато ползваш камерата е нормално да имаш този процес .. но веднага след като спреш да я ползваш и процеса спира ... Поне при мен е така !
Цитирай
#16

krasiman пак започна с тези сервизи  Smile Проблема е софтуерен ! Инсталирайте си друг софтуер с Один за 5 мин бе хора вместо да го обсъждате постоянно. Теми със същите решени проблеми тук >> https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=228

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

(2015-05-27, 13:22:21)weleww написа:  Когато ползваш камерата е нормално да имаш този процес .. но веднага след като спреш да я ползваш и процеса спира ... Поне при мен е така !

Напълно те подкрепям, понеже мисля че тоя човек натиска home бутона а не затваря камерата.
Цитирай
#18

И да не натискам и да натискам Home бутона винаги си излиза от приложението чрез лявата обратна връзка..
Цитирай
#19

Ако някой не е доволен от камерата и има следния процес: mm-qcamera-daemon и иска да си върне дадените пари за Samsung Galaxy S3 NEО, да ми пише съобщение. Има и още едно решение - ако всички, които имат този процес си занесат телефоните на сервиз, Самсунг ще се светнат, че трябва да направят нещо и ще се реши проблема. Само 4 са оторизираните сервизи и ще се задръстят с Нео-та.
Цитирай
#20

#krasiman, ти не разбра ли че телефона се оправя с няколко клика ?! То верно имало толкова прости хора на тоя свят дето не могат да четат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)