Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с bluetooth в колата
#1

  Добър ден на всички. Търся помощ за странен проблем. Прегледах много теми но такова нещо не намерих.
Когато влезна в колата и блутута ми е пуснат, за да се свърже с радиото ми, след стартиране на колата започва да набира. отключваш телефона не регистрира обаждане, но на дисплея на радио върви време на разговор и следователно нямам музика. Проблема се решава като набера няой номер ръчно от телефона, след това няма проблеми до загасяне на колата и стартирането и пак. Мислех че имам проблем с радиото (НИСАН НОУТ 2008г.) но след карах една седмица хюндай и30, после и40 пак една седмица и проблема се появява във всичките коли. Направих ми един хард ресет да не би да е от някой Апп който имам - НЕ е. Проблема продължава и вече честно казано незнам какво да правя и какво решение да търся.
Благодаря на всички предварително за вниманието и отговорите.
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми и при мен се появи тоя проблем и друго решение не можах да намеря освен да не стартирам мотора или да давам на контакт когато съм на режим радио ами примерно на CD,AUX...
Вярно дразнещо е но ...
Дано някой даде някакъв по разумен съвет.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

От Вайбъра е тая простотия, трябва да му се забрани да ползва блутута, но не зная как с Тъчуйз да стане, аз съм с МИУИ и го оправих. Поне при мен и още един човек беше от Вайбъра.
Цитирай
#4

Благодаря, значи не съм единствения, какво успокоениеSmile
Да видим тоя вайбър сега как да му забраня блутута Smile и ако стане супер Smile)
Цитирай
#5

Аз нямам Вайбър.Sad
Да предприемем че проблема е от някой програма .


От кой други програми може да е?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Честно казано незнам от какво може да е. Това ми се случи за пръв път след актуализация на софтуера... До сега се рових в блутута във Вибера незнам как да му забраня да ползва блутут... Има ли някоя програмка с която да си избирам кое какво да ползва. Отвратително дразнеща гад е това Smile
Цитирай
#7

Ето какво иска вайбъра като разрешения
[Изображение: 8fea1446858a3975809bcb5cde866a5e.png]
[Изображение: 3caefc8d0758018ac733eaff76d4b996.png]
Цитирай
#8

Гледам картинките, но при влизане на настройки във вайбъра такива неща не виждам, преди можех да махна и помня че бях махнал изкачащия прозорец на съобщенията, обаче сега и това не мога да намеря...май както всеки друг ъпдейт и тая я ....
Цитирай
#9

@huhilan, имаш ли руут или си е напълно стоков телефона? Ако имаш рут лесно можеш да спреш достъпа до блутут.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#10

(2015-05-26, 18:49:10)Claping Monkey написа:  @huhilan, имаш ли руут или си е напълно стоков телефона? Ако имаш рут лесно можеш да спреш достъпа до блутут.

Не нямам Руут, не пипам защото телефона ми е служебен и след време ни ги заменят, така че няма как да рискувам...затова не се занимавам с руут, кракове и т.н. Smile)
можех да взема 4 преди месец но не виждам кой знае каква разлика в това за което го ползвам, и ако взема вече мисля да е ноут 6, 7, и т.н.
Цитирай
#11

Музиките в колите ви имат ли опция BT Audio или ви е само BT Phone.Моето Сони си има и двете опции.Името на песента ми я изписва на дисплея на сонито.Имал съм такъв проблем с течащо време, но докато не върви някоя песен и то само в началото при самото закачване на устройствата.След подкарване на музиката ми излиза името на песента!

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#12

competition: По принцип в нисан-а нямам музика блутут само обажданията ми но в и30 и и40 има но навсякъде даваше проблема. Вчера деинсталирах вибера и го инсталирах пак. Рестартирах си телефона, за сега 3 пъти качване в колата не е започнало да набира но.... ще видим тия дни как ще се държи Smile по принцип след рестарт винаги е добре но след някой друг час или ден започва да набира. Днес за пръв път издържа толкова Smile
Цитирай
#13

Докладвам пак: И днес нямам проблеми, единственото нещо което направих бе да деинсталирам и инсталирам на ново вибера... Логично си мисля че ако вибера е правил този проблем от някоя стара версия и в последствие дори и да я ъпдейтваш тя запазва проблема, може би е било така, както казах за сега 2 или 3 дни не се е обаждал....
След няколко дни ще пиша пак дали има развитие или нещата вече са ОК. Благодаря на всички Ви.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)