Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A850+ повреден тъч и проблеми.
#1

 
   Здравейте!
Преди година си закупих Lenovo A850+ . Работи бързо и бях много доволен от него, но имаше няколко по-особени проблеми.

1. Понякога се появяваше qwery клавиатурата на LOCK Screen-а и единствения начин по който я премахвам беше с reboot.
2. Забрави PIN кода. Въвеждах многократно кода, рестартирах телефона нищо. Все едно беше променен. Наложи се да му направя Factory reset.
3. Побърка и изписваше, че е зареден на 100% , но след като премахна зарядното и след малко телефона се изключваше. Проблема се оправи с калибриране на батерията през настройките.
4. Финалния му номер беше преди няколко дни. Телефона без да е изпускан започна да "влиза сам по менютата" . Пробвах с рестарт след това Factory reset но проблема остана. Най-вероятно touch screen-а е заминал. Мисля да се опитам да го разглобя от спортна злоба, но едва ли това ще промени нещо. Общо взето като телефон за 200 лева съм доволен.

Интересно ми е вашите A850+ имали ли са подобни проблеми?

ПС: Ако някой се окаже, че е имал същия проблем с touch screen-а и се е оправил, ще се радвам да сподели как е успял.

Поздрави!
 
Цитирай
Аксесоари
#2

От както имам телефона 3-4 месеца, не ми е правил нито един от проблемите който си описал.

Lenovo A850+  4.2.2  Jelly Bean ROOT & Custom ROM / Lenovo A8-50/A5500 4.4.2 KitKat Stock
Цитирай
#3

Аз го имам от година и 3 месеца и абсолютно никакви грижи с него. Бачкам с него-всмисъл имейли снимане постоянно и говорене с часове наред, не е мръднал. За цената си се оказа ебахти "кучето" яко. А като даде фира стъпвам отгоре му и следващия китаец за 200 лв. Инсталирал съм му VanillaRom 2.7 и направо си лети.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)