Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на съобщение за системна актуализация
#1

Здравейте колеги.Търсих подобна тема с търсачката,но намерих само една която не ми помогна.Имам GALAXY ALPHA,който си издърпа необходимите данни и е готов за актуализиране с LOLLIPOP и сега ме чака да натисна бутона инсталирай.Въпросът е,че аз не искам тази актуализация и не натискам бутончето,но ми седи като иконка горе в левият ъгъл и е въпрос на време да го натисна без да искам.Не съм от тези които си играят с телефона често,свикнал съм с менюто в момента и съм си персонализирал телефончето така както е удобно за мен и не искам да го правя пак.Влязох в настройки на актуализация и изключих отметката за автоизтегляне ,но след дъжд качулка.Има ли как да го прекратя този процес,да изтрия изтеглените файлове ли ,не знам как да постъпя.Определено не искам да го актуализирам колкото и хубав да е новия андроид.Благодаря предварително,надявам се да ми помогнете.

 
   
 

Samsung Galaxy S II    Samsung Gakaxy S3 mini    Samsung Galaxy Alpha
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами влез в настройки първо и премахни авто актуализацията. После иди в настройки приложения и изчисти данните.
Цитирай
#3

В настройки диспечер на приложения отивам на актуализация на софтуера и там единственото нещо което мога да спра е XDMService.Като натисна СПРИ,ме предупреждава,че някои функций на устройствотоможе да престанат да функционират правилно.Да действам ли?

Привет.Спрях(забраних) актуал.на софтуера от диспечер на приложения но тази иконка горе вляво в ъгъла си е все там.Рестартирах телефона и пак същото.Няма ли начин да изтрия от някъде това което е изтеглил телефона.Пише че е изтеглил бая файл-около 900мб,търсих търсих ,ама нищо не намирам.Помагайте,давайте акъл.

Samsung Galaxy S II    Samsung Gakaxy S3 mini    Samsung Galaxy Alpha
Цитирай
#4

Намери къде е изтеглил файла с актуализацията и го изтрий. Би трябвало да е някъде на вътрешната памет.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Ами то това е,че не мога да го намеря пустия му файл.Аз нямам карта памет,самия файл пише че е около 900мб,но никъде не го намирам.Ако можете да ми кажете как да го намеря и изтрия ще е супер.

Samsung Galaxy S II    Samsung Gakaxy S3 mini    Samsung Galaxy Alpha
Цитирай
#6

Файла е системен и без руут няма да може да се изтрие.
Цитирай
#7

И без рут няма как да забраниш/изтриеш приложението Актуализация на софтуера.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Разбрах момчета,колкото и да не искам,ще направя актуализацията.Благодаря на всички за помощта.Надявам се че поне като изключих автоизтеглянето на актуализаций,вече няма да имам този проблем.

Samsung Galaxy S II    Samsung Gakaxy S3 mini    Samsung Galaxy Alpha
Цитирай
#9

Пробвай друго, отиди в нотификацията с ъпдейта, задръж на нея и трябва да ти се появи едно редче- информация за приложението, цъкаш на него и то те праща в диспекчъра с приложения, но на точното приложение, което ти праща актуализацията. Даваш му каквито възможности има: 1.Принодително спиране;
2.Изтриване на данните;
3.Изтриване на кеша;
4.Деактивиране и т.н..

Успех! Smile 
Цитирай
#10

Да попитам има ли възможност ако дадено приложение не искам да го актуализирам да не ми се показва в маркета.
Цитирай
#11

Отваряш въпросното приложение в Google Play и натискаш бутончето за меню (при някои телефони е 3 точки или чертички) и махаш отметка на Auto-update.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#12

Да това го знам мисълта ми беше може ли изобщо да не ми се показва в маркета.
Цитирай
#13

Няма как да не ти се показва в "маркета" (който от няколко години насам е Google Play, ако все още така го наричаш).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#14

(2015-05-26, 18:53:44)jivko_karavelov написа:  Здравейте колеги.Търсих подобна тема с търсачката,но намерих само една която не ми помогна.Имам GALAXY ALPHA,който си издърпа необходимите данни и е готов за актуализиране с LOLLIPOP и сега ме чака да натисна бутона инсталирай.Въпросът е,че аз не искам тази актуализация и не натискам бутончето,но ми седи като иконка горе в левият ъгъл и е въпрос на време да го натисна без да искам.Не съм от тези които си играят с телефона често,свикнал съм с менюто в момента и съм си персонализирал телефончето така както е удобно за мен и не искам да го правя пак.Влязох в настройки на актуализация и изключих отметката за автоизтегляне ,но след дъжд качулка.Има ли как да го прекратя този процес,да изтрия изтеглените файлове ли ,не знам как да постъпя.Определено не искам да го актуализирам колкото и хубав да е новия андроид.Благодаря предварително,надявам се да ми помогнете.

 
   
 

Здравей, а ти как си актуализира ALPHA та до LOLLIPOP, че аз го чакам това и до днес да стане, но нищо..... Постоянно ми пише, че най-новите актуализации са направени и те са 4,4,4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)